W Nowej Dębie pojawił się paczkomat. Wygoda nadawania i odbioru paczek!

11

Dobra informacja dla mieszkańców Nowej Dęby i okolic. W mieście pojawił się pierwszy paczkomat firmy InPost. Dzięki temu nadawanie i odbiór paczek będzie łatwiejsze i tańsze niż do tej pory.

Nowe urządzenie pocztowe jest zlokalizowane obok wejścia do Hotelu Szypowski przy centrum handlowym Stokrotka.

Zależało nam aby klienci naszego hotelu oraz galerii handlowej przy okazji robienia zakupów mogli skorzystać z usług kurierskich. Dzięki temu rozwiązaniu paczkę możemy nadać i odebrać w dogodnej dla nas godzinie – mówi Paweł Grzęda, prezes spółki Begg, zarządzającej hotelem i galerią handlową.

Paczkomat zostanie aktywowany w ciągu paru dni.

Paczkomaty InPost to największa na świecie sieć nowoczesnych urządzeń do samodzielnego odbierania i nadawania przesyłek 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jako jedyna usługa logistyczna na rynku łączy niską cenę (od 10,44 zł brutto) z błyskawicznym terminem dostawy i wygodą odbioru dla klienta. Szczegóły odnośnie nadawania i odbioru  paczek można znaleźć na stronie operatora InPost >>Tutaj<<

11 KOMENTARZE

  1. Myślałem że nie dożyje paczkomatu w Nowej Dębie. Jeszcze tylko wpłatomat, potwierdzenie profilu zaufanego i obsługa karty multisport na basenie a będzie git.

  2. korzystałem z In postu i w życiu się nie zgodzę, że tak jak napisano” błyskawiczna dostawa” Paczka z Gdańska 2 dni do Tarnobrzega , a potem w 5 dni pokonała 10 km.Pisałem reklamację, że w ciągu tygodnia to furmanka bym to dowiózł.Odpisano mi, że zgodnie z regulaminem mają taki czas i się w nim zmieścili.Nie polecam

    • jeden z dostawców klika że dostarcza paczke tylko zapomina że przychodzi powiadomienie do odbiorcy od razu. a w realu gość dostarcza np. następnego dnia lub dłużej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here