POLSAT INTERWENCJA – Poderżnął Polce gardło na oczach synka!

4

Okrutna zbrodnia szaleńca. Włoch Fermo M. wpadł w szał i poderżnął gardło swojej żonie, 32-letniej Teresie. Był tak brutalny, że omal nie odciął jej głowy. Potem okaleczył też siebie. Wszystko działo się na oczach czteroletniego synka.

– Tak jej tę głowę ciął, że tylko 2 centymetry gdzieś tam zostały, już by odpadła. Łeb za łeb. On jej tak zrobił i jemu powinni tak samo zrobić – mówi matka zamordowanej Teresy.

Chmielów – mała wieś na Podkarpaciu. Do niedawna życie płynęło tu spokojnie i wolno. Mało kto zamykał na noc drzwi na klucz. Kilka tygodni temu wprowadzili się tu 32 – letnia Teresa i 46-letni Fermo M., polsko-włoskie małżeństwo z trojgiem dzieci.

– We Włoszech Teresa była 11 lat. On od pierwszego spotkania to był dla mnie „fe”! Takie typowe macho włoskie. Jak się wziął za ten hazard, potrafił w tydzień czasu puścić 150 000 euro. To się w głowie nie mieści – opowiada matka zamordowanej kobiety

– Zawsze się tak przyglądał, kolczyków w uszach miał od ch… – dodaje mieszkaniec Chmielowa.
Prze… cały majątek gdzieś w tych Włoszech, wszystko zmarnował i przyjechali tu do Polski – dodaje mieszkanka Chmielowa.

Jest 18 czerwca, godzina 7 rano. Fermo, jak co dzień, odwozi Teresę samochodem do pracy. Razem z nimi jedzie ich czteroletni synek. Kilkaset metrów dalej dochodzi do tragedii.

– To dziecko wszystko widziało. Stało koło tego samochodu, strasznie krzyczało – opowiada mieszkanka Chmielowa.

– Przyleciał i mówi: tata mamie podciął gardło i sobie ręce. Kłócili się w tym samochodzie, bo jej robił wyrzuty, że ona go nie kocha, a ona mówi: kocham cię, nikogo nie mam. Zatrzymał samochód i mówi: jak mnie kochasz, to mnie pocałuj. Ona się nachyliła, żeby go pocałować, a on jej wtedy gardło podciął. Tak to zrobił, że zostały ze 2 centymetry, że cała głowa odpadła. Teraz jest (Fermo M. – przyp. red) w śpiączce farmakologicznej. Mówiłam policji, że jakby zmarł, to nie wiem, kto go pochowa. Ja w życiu. To jest dla mnie bydlę, zbrodniarz – mówi matka zamordowanej kobiety.

Fermo M. za kilka dni ma zostać wybudzony ze śpiączki. Nie wiadomo jednak, kiedy będzie w stanie złożyć przed prokuratorem zeznania. Za bestialskie zabójstwo żony grozi mu dożywocie. Jego troje dzieci, w jednej chwili straciło więc matkę i ojca.

– Nie wiadomo, kiedy pogrzeb. Ciało córki jest aż w Krakowie. Takie pogłoski chodzą, że on jej dosypywał coś, podtruwał ją czymś, żeby wykończyć – opowiada matka zamordowanej kobiety.

– Na płocie za żebra powiesić, niechby wysechł i kruki rozebrały. To jest moja kara – mówi Józef Grdeń, sołtys wsi Jadachy.

– Mały rozumie, co się wydarzyło. Cały czas przypomina. Dziś całą noc mi nie spał, musiałam spać z nim, bo się zrywał, płakał i chciał mamę. I mamę, i mamę, i mamę – dodaje matka zamordowanej kobiety.*

CAŁY MATERIAŁ TELEWIZJI POLSAT MOŻNA OBEJRZEĆ
TUTAJ

Źródło: www.interwencja.polsat.pl

———————————————————————————————-

4 KOMENTARZE

 1. Dekalog.-
  V. – nie zabijaj..

  kodeks Hammurabiego.-
  196. – Jeśli obywatel wybił oko jednemu z obywateli, należy wybić jego oko..

  • Stary testament 9:6 [Jeśli] kto przeleje krew ludzką,
   przez ludzi ma być przelana krew jego,
   bo człowiek został stworzony na obraz Boga.
   Ks Wyjścia 21:14 Jeśli zaś ktoś posunąłby się do tego, że bliźniego zabiłby podstępnie, oderwiesz go nawet od mego ołtarza, aby ukarać śmiercią.
   List do rzymian 13 Każdy niech będzie poddany władzom, sprawującym rządy nad innymi. Nie ma bowiem władzy, która by nie pochodziła od Boga, a te, które są, zostały ustanowione przez Boga. 2 Kto więc przeciwstawia się władzy – przeciwstawia się porządkowi Bożemu. Ci zaś, którzy się przeciwstawili, ściągną na siebie wyrok potępienia. 3 Albowiem rządzący nie są postrachem dla uczynku dobrego, ale dla złego. A chcesz nie bać się władzy? Czyń dobrze, a otrzymasz od niej pochwałę. 4 Jest ona bowiem dla ciebie narzędziem Boga, [prowadzącym] ku dobremu. Jeżeli jednak czynisz źle, lękaj się, bo nie na próżno nosi miecz. Jest bowiem narzędziem Boga do wymierzenia sprawiedliwej kary temu, który czyni źle. 5 Należy więc jej się poddać nie tylko ze względu na karę, ale ze względu na sumienie.

   Tak że tylko i wyłącznie kara śmierci. Gdyby ją przywrócono … sprawiedliwi nie muszą się jej obawiać… a zabójca dwa razy się zastanowi!!! Tyle w temacie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here