W piątek zagrają odlboje

22

15/09/11r.Wszystkich miłośników piłki nożnej zapraszamy na mecz oldbojów Stali Nowa Dęba, który odbędzie się w najbliższy piątek na stadionie w Nowej Dębie. Przeciwnikiem naszej kadry będzie zaprzyjaźniona drużyna Zrywu Dzikowiec.

W pierwszym spotkaniu, które zostało rozegrane 3 miesiące temu w Dzikowcu padł remis 6 : 6. Początek meczu o godzinie 17:00. Gorąco zapraszamy Hej Stal !

Poniżej prezentujemy obie jedenastki :
Zryw Dzikowiec

Stal Nowa Dęba

DD22 KOMENTARZE

 1. [size=20]Panie Burmistrzu, Działacze Klubu MKS STAL tj Diektiarienko, Pabian,Zięba, Horodeński i inni….za pieniądze podatników służące promocji miasta, kompromitują Nową Dębę w oczach całego sportowego świata. Odwołanie sobotniego spotkania, jest szczytem niekompetencji i arogancjii tych Panów. Proponuję aby Panami zajęła się komisja Sportu Przy Urzędzie Gminy, My podatnicy żądamy zaprzestania tego procederu i ukarania winnych. To hańba i wstyd .To potwarz dla idei sportu . Prosimy wyciągnąć wnioski na przyszłość i zaprzestać finansowania tego procederu z naszych podatków .To SKANDAL ! NA CO IDA NASZE PODATKI? [/size]

 2. Przepraszam, ale nie wiem dlaczego ja się pojawia temat piłki nożnej zaraz w komentarzach pojawiają się brzydkie komentarze obelgi pomówienia etc. Czy ktoś może to wszystko wyjaśnić . Dziękuję i Pozdrawiam Czytelników Infonowadeba.pl

 3. [b]Przyznaje, popełniliśmy błąd. Dokumenty się gdzieś zawieruszyły, dostarczyliśmy je za późno – mówił na łamach "Echa Dnia" Damian Diektiarenko, prezes Stali Nowa Dęba.-[/b]———— Ziaren ty jesteś całym błędem

 4. Dlaczego w naszej drużynie oldbojów są ludzie, którym daleko do czterdziestki?
  A może to towarzystwo wzajemnej adoracji, a nie oldboje.

  W pierwszej drużynie Stali są ludzie starsi od tych na zdjęciu, ale bednar po wyższej szkole lansu i bansu i bimbrologi to ładnie się prezentuje:) Młode starych lubią, na oldboja wyhacza:)

 5. Będę pisał bezpośrednio bo nie ma raczej drugiego tak głupiego jak pan b, żeby wymyślić tak głupi nick. Po pierwsze to ziaren w wojsku nie był. Po drugie to należy go pochwalić za to co powiedział do gazet bo wszyscy wiemy kto popełnił błąd i dlaczego mecz się nie odbył a mimo wszystko wziął to na "własna klatę". Po trzecie to nie wiedziałem, że można być pustszym od bańki.

 6. Czytam i widzę że co niektórzy innym zazdroszczą – dlatego pewnie obelgi , oszczerstwa i wyzwiska na klawiaturze wystukują …
  Panowie niech sobie piszą… To świadczy o kulturze i wychowaniu piszącego. Pzdr

 7. Diektiarienko dlaczego nie pójdziesz do sądu .Gdybyście byli czyści jak mówicie to już dawno to zrobiliście.Boicie się że wypłynął sprawy o jakich sie nikomu nie śniło. dziejski cwaniaku wywaliłeś kolegę Michaiłowa ,Białka i jeszcze krętaczu myślisz że ci się upiecze twoja nie zgodna z prawem działalność NIE .A może w Dębie nie wiedzą że Kacper miał umowę z Res….ą na 3 lata.Co z zrobiliście.Załatwiłeś chłopaka na cacy miał iść na studia .Człowiek boi się Was bo nie wiadomo co zrobicie za pół roku to WSTYD .Proszę idziemy do sądu niech N.Dęba wie jak jest naprawdę.Tylko że jeszcze jeden głupi wpis i to moi adwokaci zajmą się Wami .Nie wszyscy się boją Pabiana w Dębie.Ja mam czas do końca roku i na pewno wam nie odpuszczę.Albo prezes zakończy zgodnie z prawem otwarta sprawę ze mną .W przeciwnym razie Cały Zarząd pozwę do sądu ani dla mnie ani dla was nie będzie to przyjemne.Proszę potraktować poważnie moje słowa .
  Administrator: wszelkie komentarze –niezgodne z regulaminem i obowiązującym prawe-proszę kasować automatycznie,w przeciwnym razie uznamy za obraźliwe.I będą archiwizowane jako dowody w sprawie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here