W ZS2 odbył się finał Licealiady

7

2013-11-22

W Zespole Szkół nr 2 odbył się Wojewódzki Finał Licealiady w Badmintonie – gry drużynowe. Organizatorem zawodów był Podkarpacki Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Rzeszowie.

Trzy tygodnie wcześniej (również w naszej szkole) odbył się półfinał licealiady w badmintona. Reprezentujący ZS nr 2 uczniowie: Ernest Ścipień i Piotr Bunio, pod opieką p. T. Zierolda, zajęli III miejsce, a uczennice: Jolanta Paduch i Patrycja Kopeć, pod opieką p. M. Boczkowskiej, wywalczyły I miejsce i uzyskały awans do rozgrywek finałowych.

Otwarcia turnieju dokonał starosta Powiatu Tarnobrzeskiego p. Krzysztof Pitra oraz prezes Podkarpackiego Wojewódzkiego SZS w Rzeszowie p. Jacek Bigus. W finale wzięło udział 16 drużyn, po 8 w kategorii dziewcząt i chłopców, z całego województwa podkarpackiego. Miło nam poinformować, że nasze dziewczęta zajęły w tej rywalizacji IV miejsce po zaciętej i pełnej emocji walce.


Gratulujemy sukcesu i liczymy na kolejne, jeszcze wyższe miejsca w przyszłym roku.

Organizatorzy turnieju dziękują dyrektorowi SOSiR-u p. A. Szurgocińskiemu za umożliwienie prowadzenia zawodów przez p. A. Bunio. Równocześnie dziękujemy p. Adamowi Bunio za sprawne przeprowadzenie zawodów i sędziowanie.

Marta Boczkowska, Tomasz Zierold

7 KOMENTARZE

  1. To aż tak trzeba dziękować p. A.S.,aby "prowadzić zawody" mógł p. A.B. I ponownie podziękować p. A.B. za sędziowanie. Ło matko.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here