Wernisaż wystawy Grupy Pasjonatów Fotografii

0

Samorządowy Ośrodek Kultury zaprasza  na wernisaż wystawyNowodębskiej Grupy Pasjonatów Fotografii pt. „Czarno-biało”, który odbędzie się 24 września 2015 r. o godz. 19:00 w sali kameralnej SOK. Zobaczymy prace dwóch grup,  działających w naszej placówce od ponad trzech lat pod opieką Roberta Wilka. Na wystawie będzie można podziwiać fotografie powstałe w czasie wspólnych wypadów i plenerów fotograficznych.

Zajęcia od początku działalności prowadzone są przez uznanego w lokalnym środowisku fotografika Roberta Wilka, który jest absolwentem fotografii i realizacji filmu w PSKOiB w Krośnie. Przez kilka lat pracował jako instruktor fotografii w Domu Kultury i Klubie Osiedlowym TSM. Prowadził zajęcia fotograficzne i organizował plenery w szkołach i stowarzyszeniach. Wystawiał swoje prace na wystawach indywidualnych i grupowych. Pod jego okiem wiele osób w różnym wieku, poczynając od młodzieży aż po seniorów, uczy się technik fotograficznych.

Wernisaż wystawy połączony będzie z prezentacją studio fotograficznego SOK współfinansowanego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

SOK

—————————————–
Głosuj na PiS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here