Wiec poparcia Jarosława Kaczyńskiego

48


WIEC POPARCIA JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO

We wtorek 29 czerwca 2010 roku o godzinie 17:00 odbędzie się wiec poparcia dla kandydata na prezydenta RP Jarosława Kaczyńskiego. Na spotkaniu z wyborcami obecni będą podkarpaccy parlamentarzyści: senator Władysław Ortyl i poseł Zbigniew Chmielowiec, oraz regionalni i lokalni działacze Prawa i Sprawiedliwości. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców! Miejsce wydarzenia: Taras Samorządowego Ośrodka Kultury.

Komitet Gminny Prawa i Sprawiedliwości

———————————————————————————————————————————————-

GŁODNY ? NA CO CZEKASZ?
\"GIUFEPPE\"

48 KOMENTARZE

 1. Szanowni PiS -owcy Wy się zajmijcie tym jak tu utrzymać miejsca pracy dla ludzi,jak poprawić byt mieszkańców a nie róbcie już nowej kampanii do następnych wyborów parlamentarnych. posłowie zgodnie z poleceniem szefa robią wiec by prezes dał im "jedynki" na listach do następnych wyborów parlamentarnych i byt maja zapewniony na następne cztery lata.
  Naród potrzebuje prezydenta który będzie łączył a nie zajmował się agresją, teczkami ,człowiek chory na władzę będzie siał destrukcję. My i nasze rodziny potrzebujemy spokoju,rozwoju i spokojnego przetrwania kryzysu a nie zawracania kijem Wisły.

 2. No to już was porąbało na całego….Politykę tutaj ? Który proboszcz złożył wam " propozycję nie do odrzucenia" aby tego palanta umieścić na portalu? Co następne będzie ? Wywiad z Rydzykiem? Aż mi się rzygać zachciało

 3. Qrna, jak jest fajna impreza to mnie nie będzie. Już podgrzewałabym jajka na zbuki by sobie porzucać w tych "prawdziwych polaków"

 4. Się 'komitet gminny ''weź w garść i pisz PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ!
  I Admina proszę by nie robił erraty tekstu w/w.
  dla'' szacunku wzajemnego'' dziękuję. – pansa.
  – no japie..olę – '' .. i lokalni działacze Prawda i Sprawiedliwości..''
  Do admina apel – zniknie w w/w ''pożal się boże'' agitce literka – proszę zlikwidować konto pansa – choć smutno mi będzie ale trudno – mus mieć cojones B)
  ps. niech komitet gminny wyleci na pysk! Trzeba brać odpowiedzialność za ……słowa??

 5. APELUJE DO WYBORCOW I SYMPATYKOW PO, NIE GLOSUJCIE RAZEM Z KRYMINALISTAMI Z ZAKLADOW KARNYCH, NO CHYBA ZE TO WAM BLISCY LUDZIE ?

 6. I nie padło ze strony Administracji nawet sakramentalne słowo -[color=#990000]Dziękuję[/color] dla uważnego użytkownika za dostrzeżenie błędu w artykule tym samym moje posty powyżej są bezsensu. Gratuluję uczciwości i proszę szybciutko lecieć do kościoła.

 7. o Ludzie ludzie nie wierzycie w Nowa Dębę, ja mam nadzieje ze Jarosław Kaczyński wygra wiecie dlaczego ponieważ ma wielkie serce i wielkie poparcie w małych miejscowościach. A ten wasz Bronek niech się lepiej schowa bo Jarkowi do pięt nie dorasta. Oby on nie wygrał życzę tego wszystkim bo jeżeli on wygra to Polska może się pożegnać z kulturą i sprawiedliwością…. Tak jak on działa z Ruskimi w sprawie katastrofy to chyba jakiś zwykły człowiek by lepiej to robił….

 8. Przyjaciele, mam do Was ogromną prośbę, ale proszę nie zawiedźcie mnie !
  Idźcie 4 lipca (niedziela) na wybory i zróbcie wszystko, co możecie, by w niedalekiej przyszłości, w czasie spotkań dyplomatycznych Pierwsza Dama nie szczała do kuwety !

 9. trzeba wybierac Jaroslawa bo jest b.slodki i to sie przyda w Debie, jest tez b.sympatyczny, ujmujacy i punktualny jak kazdy czlonek partii

 10. bój się Polaku, bój sie.wraca IV RP.
  Jarek,Jarek przyjaciół ma wielu,każdy chce leżec na wawelu!;)

  Pozdro dla tych co to ograniają:*

 11. Sorka, ale Jarek ma was w d..ie!
  Powiem tak: czegoś biedny-boś głupi.. czemuś głupi? – boś biedny…Głusujmy na Jarka… polepszy się nam… wszystkim…
  Znów będą afery!, znów perony we Włoszczowej… znów ABW,CBŚ -rano, p-rzed szóstą…I ten populizm… dam dwa razy więcej …! Kużwa , to jakiś dramat…! No , ale wiec poparcia- jak najbardziej słuszny…Tylko już czołgu nie ma…, ale mamy nowy dworzec…zmiany… na lepsze?….

 12. a Bronek nie ma? A Napieralski nie ma? nie ufam żadnemu! z żadnym mnie nic nie łączy! Skąd ci ludzie się wzięli? Znamy tylko ich polityczną legendę…

 13. Nie rozumiem… Czego nie ma Bronek?, czego nie ma Napieralski?
  Pytanie.. Jaką legendę znasz wobec np. Napieralskiego..?
  Może jak w " Misiu" – w dzieciństwie był murzynemi grał w koszykówkę, a Komorowski – od dziecka był nazywany Kubicą i ścigał się bolidami…?
  Napisz to może być ciekawe…
  Ps. Poprosze o kontakt z dostawcą tego ziela… jak widzę- towar pierwsza klasa!!!!

 14. #23
  Świetny tekst. Zawsze, gdy go słyszę poprawia mi się humor. Prawdziwy majstersztyk jeśli chce się coś powiedzieć i przy okazji niczego nie przekazać. :)
  Z resztą równie nadęte jak: "Polska jest najważniejsza" i "Zgoda buduje".
  Wpadłem na lepszy: "Kiełbasa przedwyborcza szybko się psuje".

 15. Administrator – 1:1 B)
  A co to znaczy – cyt ''..polska racja stanu .'' ?
  że niby co? Da mi jeść? Racja! RACJA JEST NAJWAŻNIEJSZA!
  Pieprzyć obywateli – Racja Stanu (Sic!) – jak w u sąsiadów z zachodu – ponad pół wieku temu – RZESZA JEST NAJWAŻNIEJSZA! …
  To tak aby ładnie ciśnienie podnieść przed snem co/niektórym :D:D

 16. POPIERAM BRONKA,BRONKA,BRONKA,GLOSUJE NA JARKA,JARKA,JARKA!! admin oto moja racja stanu ,ze co?,ze ci sie nie podoba ,ze popieram BRONKA a glosuje na JARKA?????????

 17. "…ze Jarosław Kaczyński wygra wiecie dlaczego ponieważ ma wielkie serce…" facet ty chyba mówisz o wątrobie a nie o sercu.?????????????????

 18. Kaczyńskiemu daleko do ideału, ale ma odwagę upominać się o interes państwa. Jego zaletą jest to, że wobec aroganckich nie jest pokorny.
  Póki co, nie widzę lepszego.
  do Lukasa i Pansa Sanczo – może warto wskoczyć na wyższy szczebel piramidy potrzeb?

 19. ten pansa sanczo , (czy jakoś tak) to wygląda na CZŁONKA piątej kolumny PiS. Gdy czytam to co wystukał na klawiaturze, to tak jakbym był na wiecu Kaczyńskiego…

 20. #30
  Żebym ją w końcu przeskoczył? To, że moje ideały są skrajnie inne niż pana JK nie znaczy, że ich nie mam.
  Z tego upominania się o nasz interes wynikały tylko skutki odwrotne od zamierzonych i śmiech na całym świecie – dziękuję za taki "dobrobyt" – gdzie nie pojedziesz tam się wstydzisz najwyższej władzy.

  Bardzo zaskakuje mnie jak Polacy mają krótką pamięć i pozapominali wyczyny jego i jego brata. Kilka haseł w trakcie kampanii robi ludziom wodę z mózgów. Oglądnijcie sobie jego poprzednie kampanie a później czołówki wiadomości a zobaczycie bajkę i prawdę.
  Kolejna sprawa, która mnie bardzo rozbawiła – "za naszych czasów był większy wzrost gospodarczy". Po prostu doszedłem do wniosku, że gdyby Sz.P. JK był dalej premierem to pewnie nie byłoby globalnego kryzysu. :D

 21. Nie ważne co się wypisuje anonimowo na Forum, tylko jak się głosuje ( o ironio też anonimowo). Większość mieszkańców ND od zarania dziejów głosuje za PiSem.

 22. elo KNIAZ KOMOROWSKI BO CZYTALEM ZE HERBU NIE SWOJEGO I JUZ NIE UZYWA TYTULU HRABIOWSKIEGO a poparcie w NOWEJ DEBIE MA 50 % polowe KACZYNSKIEGO:D

 23. # 32 – Jam dywersant /cicho – ciemny…
  Gratuluję współobywatelom pamięci co ''wyprawiał'' umiarkowany brat obecnego kandydata – Jarosława.. ale to pestka – Lech był przyzwoitym człowiekiem – Jaro ma parcie takie,że Jaruzelski i Urban to od tygodnia – Socjaldemokraci… Ech, Lepper wice – był…
  [size=16][b]WŁADZA[/b][/size] ponad/wszystko dla pana J. który katharsis przeszedł..KOMORA jest słaby ale Yarkacz – nie powinien zostać prezydentem..
  Ha!

 24. Na wiecu bylo wesolo jak ktos wspomnial PA-lkota , smiechu bylo co niemiara i wszyscy sie cieszyli ze w PIS nie ma takiego WARIATA::|

 25. 1) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława Kaczyńskiego to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK, rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, torturowano, w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego. Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie dostaje od stalinowskiej władzy wypasiony apartament na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, a nawet członka PZPR.
  2) Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle. W tym czasie gdy w Polsce rządzi Bierut, a właściwie Stalin rządzi Bierutem, posada dla Akowca na uczelni brzmi jak ponury żart, jednak rzecz miała miejsce.
  3) Cud trzeci, rodzą się bliźniaki i jako dzieci akowskiego małżeństwa, na początku lat 60, kiedy większość dzieci akowców opłakuje swoich rodziców, albo czeka na ich powrót z więzienia, nasze orły zabawiają się w reżimowej TV.
  4) Cud czwarty. Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji, z kręgu doradców Lecha Wałęsy nie zostaje internowany.
  5) Cud piąty, Jarosław Kaczyński odmawia (tak twierdzi) podpisania lojalki i jako jedyny opozycjonista odmawiający władzy PRL zostaje zwolniony do domu, co więcej nikt go nie nęka, w okresie 1982-1989.
  6) Cud szósty, Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się powszechnej lustracji ujawnia swoja teczkę dopiero po naciskach prasy.
  7) Cud siódmy to cud zagadka. Jaki jest związek między ofiarowanym Rajmundowi Kaczyńskiemu przez PRL apartamentem na Żoliborzu, pracą w czasach stalinowskich na Politechnice Warszawskiej, karierą filmową bliźniaków a brakiem internowania Jarosława Kaczyńskiego w stanie wojennym?
  Kto wie? Czym aż tak bardzo mógł zaimponować władzy ludowej żołnierz AK Rajmund Kaczyński, że władza otoczyła jego samego, jego żonę z AK i dzieci szczególna troską. Opowieściami o wykańczaniu bolszewików? Kto wie, czym mógł zaimponować oficerowi SB Jarosław Kaczyński, że ten po odmowie podpisania lojalki wypuścił go wolno i nigdy już nie nękał? Być może
  postraszył esbeka lustracją, układem, oligarchią? A może po prostu oficer zadzwonił do ojca, kazał odebrać syna, wyłoić tyłek i obiecać, że się więcej nie będzie wygłupiał. Wiecie, rozumiecie towarzysze z PiS tak po starej partyjnej znajomości, pomóżcie rozwiązać zagadki cudownego życia wodza?

 26. #42 – Zwole Jarkacza potraktują –
  ''te punkty'' jako BLUŹNIERSTWO… Bez jakiejkolwiek refleksji – ZOMOWCU [b]1[/b]:D:D

 27. Jestem Jarek! Spryciarz wielki!
  Nie mam wstydu ni kropelki.
  Wszyscy kupią moje kłamstwa.
  Moje wolty. Moje draństwa.
  Za plecami mam Rydzyka,
  gdy z poparciem się borykam,
  wnet dyrektor w swej rozgłośni,
  nowe kłamstwa me nagłośni.
  Wierny mój ten elektorat,
  bardzo chętnie słucha porad,
  a że ludek to jest głupi,
  każdą bzdurę szybko kupi.
  Dziś mam oko na Lewicę.
  Może złowię tę drobnicę?
  Może też Pawlaka złowię?
  Tym sposobem się obłowię!
  Marek Jurek już mi sprzyja,
  mój komitet się uwija.
  Po wyborach dam popalić,
  będą prycze w celi grzali.
  Już są miejsca dla każdego,
  główne jest dla Oleksego.
  Wszystko będzie zgodnie z prawem.
  Takie mam pomysły klawe!!!

 28. A ja BRONEK WSZYSTKICH POLAKOW i zlodziei i szmaciakow,do 4 jam Prezydent i przyjaciel samobojcow ja wam nawet autostrady zbuduje a Po wyborach jak wygram wszystkich wyroluje:o

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here