Wizyta Św. Mikołaja w nowodębskim szpitalu

9

2013-12-06

6 grudnia 2013 r. Święty Mikołaj przyjechał z wizytą i podarunkami do dzieci przebywających na Oddziale Pediatrycznym w Szpitalu Powiatowym w Nowej Dębie.

Grudzień jest magicznym miesiącem, kiedy cały świat staje się miejscem, gdzie spełniają się marzenia, a ludzie są dla siebie życzliwsi. Dzieci cieszą się na myśl o zbliżających się Świętach Bożego Narodzenia i czekających na nich prezentach, tym bardziej potrzebna jest wizyta Świętego Mikołaja w takim miejscu, jak szpital.

Nikt nie lubi być z dala od domu, szczególnie w okresie przedświątecznym, bo wtedy właśnie najbardziej potrzebujemy bliskości z rodziną. Zatem, by rozjaśnić buzie pacjentów nie mogących spędzać tego czasu w cieple domowego ogniska, potrzebna jest wizyta Świętego Mikołaja z podarunkami.


Święty Mikołaj wiedząc, jak ważne jest jego pojawienie się w szpitalu i w tym roku nie zawiódł. Przyniósł upominki dla wszystkich dzieci obecnych w tym dniu na Oddziale Pediatrycznym, a Świętego Mikołaja w jego działaniach w tym roku wsparli:

Polpharma – Oddział Produkcyjny w Nowej Dębie, Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie oraz SPZ ZOZ w Nowej Dębie. Następnie Święty Mikołaj odwiedził wszystkich pacjentów przebywających w pozostałych szpitalnych oddziałów z życzeniami oraz słodyczami, co zostało bardzo pozytywnie przyjęte przez wszystkich pacjentów.

BC

9 KOMENTARZE

 1. [b][size=32][color=#ff0033]Gdy pierwsza gwiazdka błyśnie na niebie Święty Mikołaj przyjdzie do Ciebie, razem wspomnicie dawne czasy, popróbujecie Świąteczne frykasy, potem odleci i skryje Go mrok, lecz Ty się nie martw – wróci za rok[/color][/size][/b]:):);)

 2. No ,jak to jest pedriatria [url][img]http://zoznowadeba.pl/uploads/gallery/17/344.jpg[/img][/url] – to ile lat mam żyć?:o

  ''Czysta''?

 3. [b]off pianka[/b]:o pies jak nie ma co robić to jajka liże.
  Nie masz do czego się przy…lić to fotki Ci nie pasują.
  Na fotkach jest również personel oddziału rehabilitacji z pacjentamii oraz schorowani ,leżący obłożnie pacjenci ZOL-u .
  [quote]Następnie Święty Mikołaj odwiedził wszystkich pacjentów przebywających w pozostałych szpitalnych oddziałów z życzeniami oraz słodyczami, co zostało bardzo pozytywnie przyjęte przez wszystkich pacjentów.
  [/quote]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here