Wjechał w most w Nagnajowie

0

Policjanci wyjaśniają okoliczności  wypadku, do którego doszło w Nagnajowie, na drodze krajowej nr 9 relacji Radom – Rzeszów.  Ciężarówka z naczepą,  uderzyła w barkierkę ochronną blokując przejazd na moście w obu jej kierunkach. Na chwilę obecną droga jest zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 22. Jak ustalili funkcjonariusze pojazd wpadł w poślizg, gdy pękła opona. 

Do wypadku doszło w poniedziałek o godzinie 19.23 w Nagnajowie, na drodze krajowej  nr 9 relacji Radom – Rzeszów. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że 52-letni kierowca ciągnika siodłowego marki mercedes jadąc w kierunku Rzeszowa,  stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierkę blokując przejazd w obu kierunkach. Prawdopodobnie przyczyną zdarzenia było pęknięcie opony w ciężarówce.
Badanie alkomatem wykazało, że kierowca samochodu był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego  zdarzenia. Droga na tym odcinku była zablokowana. Wprowadzono objazdy od Rzeszowa przez Tarnobrzeg, Połaniec oraz od Mielca przez Tarnobrzeg, Łoniów.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here