Wyniki wyborów parlamentarnych 2015 w Gminie Nowa Dęba

43

WYNIKI WYBORÓW DO SEJMU:

KW Prawo i Sprawiedliwość – 52,9%

KW Platforma Obywatelska RP – 16,8%

KW Razem – 2,3%

KW KORWiN – 4,3%

Komitet Wyborczy PSL – 4,9%

KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni – 5,1%

KWW „Kukiz’15” – 9,6%

KW Nowoczesna Ryszarda Petru – 3,3%

KWW Zbigniewa Stonogi – 0,3%

KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” – 0,2%

Komitet Wyborczy Kongres Nowej Prawicy – 0,3%

WYNIKI WYBORÓW DO SENATU:

Lidia BŁĄDEK – 1394

Marzena KARDASIŃSKA – 1625

Janina Zofia SAGATOWSKA  – 3757

43 KOMENTARZE

  • Chmielowiec zapewne jest z Chnielowa .
   To bardzo zacny, zasłużony dla gminy poseł Tyle zrobił tu dobrego, tak dba o swój okręg wyborczy, o ludzi.Tak się biedaczysko w tym sejmie napracował, tyle interpelacji , wniosków , zapytań . Długo by wyliczać i stąd jego popularność jest tak wielka,

  • Te, „wyborca”…..Na pana to se trza zasłużyć albo się urodzić. A ty plebsie to z chamów pewnikiem pochodzisz, bo przyzwyczajenie życia na kolanach z ciebie wyłazi

  • Na Pana to trzeba mieć wygląd i pieniądze…. Tak właśnie wybieramy i taką właśnie mamy Polskę. Przykre to ale prawdziwe. Nie potrafię odpowiedzieć „mieszkańcowi” kim ten Pan jest bo niestety nie jest z naszej gminy i raczej niczym się tu nie przysłużył.

 1. To teraz będziemy mieli nacjonalistyczne i autorytarne państwo kierowane przez jednego małego wodza dyktatora.
  Będzie ciekawiej niż za komuny.
  Podobnie jak w PRL,każdemu w/g jego potrzeb.
  Ciesz się podkarpacki ciemnogrodzie,obiecali wam złote góry ,a wepchają was w bagno.

  • Twoja PO przez 8 lat dociskała pasa Polakom robiąc do tego uśmieszki w telewizji, tworząc propagandę sukcesu jakiej nie powstydzili by się północnokoreańscy przywódcy. Pięknie pięknie ale sami obiecaliście w kampanii wzrost pensji do poziomu zachodnioeuropejskiego- i całe szczęście, ze mało kto się na to nabrał. I na koniec – kto się czuje winny ten boi się Macierewicza

  • I zmierza wszystko w dobrym kierunku! Przez 8 lat Twoje PO dociskało nam pasa ,z umiechem i cynizmem do kamer mówiąc o dobrobycie. Afer nikt nie zliczy, próba sprzedaży lasów, ustawa 1066- jaskrawe przykłady podporzadkowania i służalczosci obcym rządom i zagranicznym bankom. Lepszy jak to piszesz „CIEMNOGRÓD” niż jakas bajka o krainie miłosci i zielonych wyspach. Gruszki na wierzbie to tez i wasza specjalnosc- obiecujac w kampanii pensje na poziomie europejskim :)ha ha . Na koniec: ten się boi Macierewicza i „Małego” ,kto sie czuje winny ……………

  • narzekacie na komunę, a ilu z Was pobudowało domy z państwowego, wykształciło siebie, swoje dzieci. A czy teraz łatwo jest o to wszystko- raczej nie !!!

 2. do wyborcy. Ładnie masz mózg sprany przez tvn i GóWno.8 lat Cię dymali i straszyli a ty lyknales jak pelikan. Widocznie masz coś za uszami. Tak że szykuj się i miej szczoteczkę przygotowana bo przyjdą po ciebie o 6 rano.

 3. Poseł Chmielowiec jest z Kolbuszowej RKL. Jeśli chodzi o Nową Dębę i okolice to jest to bardzo aktywny poseł oczywiście przed każdymi wyborami, na naszym terenie nie ma nawet biura poselskiego. Coś mi się zdaje, że nasz powiat nie będzie reprezentowany w parlamencie, ludzie zamiast głosować na kogoś z naszego terenu np. na Kalinkę czy Plutę to wolą dobrze zrobić dla innych,no ale trzeba głosować na Chmielowca bo łun jest z PiSu – Kalinaka też jest z PiSu i w dodatku z Tarnobrzega.

  • To jedyny poseł który reagował na każdą prośbę więc w pełni sobie zasłużył na kolejną kadencję :)

  • Pan Chmielowiec ma biuro poselskie w Nowej Dębie w budynku Spółdzielni Inwalidów ( wejście jak do sklepu moto. i ubezpieczeń na I piętrze). Oczywiście to biuro jest stale zamknięte, ale jest! A teraz, to w N.D. będzie w kilkunastu miejscach i na plebaniach.

  • To jest właśnie ciemnogród – zamiast glosować na swojego, obojętnie jakiego kandydata na posła, ale od nas, z naszego regionu i nie ważne czy z PIS czy tez PO to ciemna masa głosowała za chmielowcem, który bedzie sobie działał ale na swoim terenie czyli w kolbuszowej. czy on chociaż raz zrobił dla nas, dla nowej dęby i okolic???? Nigdy!!! Przeciez (podobno) juz nie chcieli go w PIS, tylko były jakies mocne zgrzyty i dlatego kandydował.
   Brawo dla wyborców z nowej dęby i okolic. Teraz tylko czekac kiedy zacznie sie narzekanie, że nikt tu nic nie robi – chociaz i tak, tak jest. Jeszcze raz gratulacje!!!

 4. Drogie mieszkańce, ja to tylko Plutę widziałem i bywał na wszystkich wydarzeniach.
  Teraz sobie odpoczniecie od tego a do posła do RKL samemu pojechać korona Lasowiakowi z głowy nie spadnie ;)

 5. A ja pochodzę z Gminy Baranów Sand. i bardzo się cieszę, że nie wszedł Pluta. Jak na razie jest to jedyna rzecz którą sobie zaplanował i mu się nie udała. W gminie B.S bardzo dużo ludzi głosowało na p. Chmielowca ja też. Nigdy nie zagłosuję na PO bo nie jestem sadomasochistą i nie lubię robić sobie samemu krzywdy i jeszcze się z tego cieszyć, a co dopiero się jeszcze o miłości do po rozpisywać. Dla mnie oddanie głosu na tą skompromitowaną partię to kwintesencja i apogeum wstydu. Dziękuję wszystkim którzy nie głosowali na po

  • Szacun dla Hi, hi. Pozdrawiam wolny Baranów Sandomierski i jego mądrych mieszkańców. To, że gość ma długie włosy nie świadczy akurat, że reprezentuje partię wolności, raczej zniewolenia społecznego, tfu

 6. Ja jestem w głębokim szoku tymi wyborami. Połowa narodu ma wyprane mózgi dzięki telewizji, a druga połowa narodu wie co naprawdę się dzieje w kraju ale ma to daleko w dupie. Ludzie chcą zmian chcą mieć prace godnie żyć godnie zarabiać itp a wszystko robią żeby tego nie mieć w postaci wybierając tych samych zdradzieckich złodziei itp. Ciemnogrodzie jasnym jest że PO zniszczyło państwo bo zniszczyli gospodarkę a żadne państwo nie ma prawa bytu jak nie ma gospodarki, a na koniec wyprzedawali wszystko co się da dzięki Bogu lasy się jeszcze ostał. Pani szydło na wyborach obiecywała 500 zł na każde dziecko a gdy wygrali to już zmieniają zdanie. Ja się pytam skąd niby ona miała by mieć te pieniądze skąd !!!! jak Polska tonie w długach tylko o tym się głośno nie mówi,a jeśli chodzi o te dzieci i PIS jedyna możliwość to taka że znowu zabrała by z np drug czy czegoś innego i dała nam jak to robili złodzieje z PO. Jak to powiedział sam Jezus ” Po czynach poznają żeście moimi uczniami” to są święte słowa i idąc tą myślą to jak się nie mylę pis rządził Polską to co dobrze było !!!!!? jakby dobrze było to by nie było PO jedni rządzili i drudzy i gówno zrobili tylko kradli i się przed kamerami kłócili a poza kamerami wódkę pili i się śmiali z nas. Ludzie gadają że „nie idę na wybory bo po co jak nie ma kogo wybrać” albo „polityka mnie nie interesuję” albo „nie ma kogo wybrać bo i tak sami złodzieje „.
  Teraz ciemnogrodzie wyjaśnię coś
  1. Jeśli byśmy mieli w kraju taką sytuację żelazną kurtynę, że tylko pis i po by było to sam bym nie chodził na wybory bo w sumie po co jak i tak wiem że jedni złodzieje i drudzy bo rządzili już nami i nic dobrego z tego nie wyszło oprócz afer i ośmieszania nas na arenie międzynarodowej, ale przecież było dużo kandydatów prawdziwych antysowietyzmów np stonoga czy Brown którzy by Polskę oczyścili z pasożytów komunistycznych itp. Dzięki mediom władza ludowa się zabezpieczyła żeby wmawiać nam że tyko tak naprawdę te dwie partie się liczą poprzez sondaże a ciemnogród wierzy że tylko one się liczą i wybierają tzw „mniejsze zło” zamiast wybrać dobro.
  Jak to mówił Albert Albert Einstein „Szaleństwem jest robić ciągle tak samo i oczekiwać innych rezultatu ”
  2. „Polityka mnie nie interesuję”. Każdy obywatel danego Państwa jest zobowiązany i na nim spoczywa los Państwa i narodu z jego historią. Dlaczego mamy taka sytuację w kraju jaką mamy ….? odpowiedz jest bardzo prosta …..
  bo my sami chcemy żeby tak było!!! bo się nie interesuję ojczyzną co się z nią dzieje idealnie to pokazuje frekwencja na wyborach.
  Jeśli nie interesujemy się tym co się dzieje w kraju to tym samym dajemy tym złodziejom z sejmu wolną rękę i mówimy im rubta co chceta z nami bo i tak to nas nie interesuje. Ludzie na Boga bądźmy odpowiedzialni za naszą ojczyznę bo jesteśmy to winni naszym przodkom którzy przelewali krew żeby Polska istniała i była wolna i jesteś my winni to naszym dzieciom. Na podsumowanie powiem powiem:

  Jeśli nasi przodkowie podchodzili by w tamtych czasach Do ojczyzny tak jak wy teraz TO NIE BYŁOBY POLSKI I NAS BY TU NIE BYŁO DZISIAJ!!!!!!!!!!!!!…

  • Szczęśćboze Braun to by mógł oczyscić Polskę z największych pasożytów tych w sukniach chadzających.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here