WYPADEK W MAJDANIE KRÓLEWSKIM

1

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w sobotę rano w Majdanie Królewskim. Kierująca fiatem cinquecento, na łuku drogi zjechała na przeciwny pas, gdzie czołowo zderzyła się z oplem corsą. Cztery osoby trafiły do szpitala.

Do wypadku doszło w sobotę około godz. 9 w Majdanie Królewskim, na drodze krajowej nr 9. Ze wstepnych ustaleń wynika, że kierujaca fiatem cinquecento 20-letnia mieszkanka gminy Majdan Królewski, jadąc w kierunku Nowej Dęby, na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwny pas ruchu i czołowo zderzyła się z oplem corsą. Kierująca fiatem z poważnymi obrażeniami została przewieziona do szpitala. Ranni zostali także 24-letni kierowca opla oraz jego pasażerowie, 7-letnia dziewczynka i 39-letni meżczyzna, mieszkańcy gminy Majdan Królewski. Okoliczności i przyczyny zdarzenia wyjaśniają policjanci z kolbuszowskiej komendy.

1 KOMENTARZ

  1. Takie auta już nie powinny jeździć po naszych drogach. W nowym aucie tej kobiecie w maluchu z inną budą nie stała by się aż tak krzywda. Szkoda ludzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here