Zmilitaryzowani rowerzyści

5

07.08.2012r.
W niedzielę 29 lipca o godzinie 11:00 na plantach rozpoczęła się wyprawa rowerowa organizowana przez grupę turystyki rowerowej działającej przy Stowarzyszeniu Wsparcie.

Wszyscy zainteresowani, czyli około 40 osób, wyruszyli z plant za fascynatami Piotrem Szaro i Marianem Ziółkowskim, którzy opowiadali różne historie i ciekawostki o zwiedzanych schronach. Uczestnicy również brali czynny udział i dzielili się swoją wiedzą. Pogoda dopisywała rowerzystom do czasu, gdy nagle zaczęła się ulewa. Idealnym miejscem do schronienia przed deszczem okazał się wówczas jeden z oglądanych obiektów. Po przeczekaniu burzy zwiedzający wyruszyli dalej w trasę.

Zwiedzono ogółem 11 obiektów, po czym wszyscy udali się w miejsce ogniskowe położone w lesie w Budach Tuszowskich. Po zjedzeniu kiełbaski z ogniska i nabraniu sił nadszedł czas powrotu do Nowej Dęby. Wszyscy wrócili mokrzy, ale za to bardzo zadowoleni, deklarując
udział w następnej tego typu imprezie.

Organizatorzy składają podziękowanie Nadleśnictwu Nowa Dęba i Leśnictwu Huta Komorowska za udostępnienie placu ogniskowego. Stowarzyszenie Wsparcie i sklep rowerowy PAAM BIKE dziękują wszystkim za uczestnictwo i zapraszają na kolejne wyprawy.

Edyta Kulig

5 KOMENTARZE

  1. W Nowej Debie malkontentow Ci nie brakuje.Kązda inicjatywa jest BE:P!!Ale do roboty z posiadanym wyksztalceniem nie ma chetnych.:DOj laboga.laboga.Co sie musi stac aby wszystko bylo w miarę normalnie!B)Chyba wszystko trzeba oddać w rączki czrnych sukienek i będ:)zie OK

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here