Wypadek w Nowej Dębie. Trzy osoby ranne

22

W dniu wczorajszym, kilka minut przed godz. 10, w Nowej Dębie na ul. Bieszczadzkiej (droga krajowa nr 9) doszło do wypadku. W zderzeniu trzech samochodów ucierpiały trzy osoby. Przez blisko 2 godziny jeden pas ruchu był zablokowany.

Jak wstępnie ustalono, w rejonie skrzyżowania, kierujący lancią zatrzymał się z zamiarem skrętu w lewo, za nim zatrzymał się opel insignia. Prawdopodobnie kierowca mercedesa nie dostosował prędkości i uderzył w tył opla, a ten w lancię. Trzy osoby, dwie kobiety i dziecko, trafiły do szpitala. Ich obrażenia są niegroźne.

Przed godz. 12, policjanci przywrócili ruch na drodze krajowej nr 9.

Policja

22 KOMENTARZE

 1. jesli piszecie jakieś informacje to piszcie dokładnie. Do szpitala trafiło 5 osób 2 kobiety i 3 dzieci. Kierowca mercedesa wogóle nie hamował tylko z całym impetem uderzył w Opla bo tak jeżdżą osoby ze słynną rejstracją z numerami początkowymi RKL. Osoba która spowodowała wypadek nawet nie poczuwała wielkiej skruchy i tyle w tym temacie.

  • Powiat RKL domaga się zwrotu wraku mercedesa! To musiał być zamach ciekawskich zawistników z Nuwej Dymby!

  • Nie było wybuchu, bo nie było mgły. Niemniej, tawarisz Antoni M. ustala jaki numer rejestracyjny miała rzeczona Lancia, jeżeli RTA to mamy wręcz pewność co do naszej tezy na temat zamachu i zgłaszamy to wszystko do Komisji Badania Wypadków Drogowych i domagamy się międzygminnego śledztwa w tej sprawie!

  • A może by polecieć do USA, aby ich poprosić o przeprowadzenie śledztwa, bo nasi policjanci nie poradzą sobie, albo umorzą postępowanie.

 2. czyli jakiś kolejny „wielki pan” RKLowiec… pełen pychy i zadufania w sobie. pomiędzy tym powiatem, a innymi powinny być tablice informujące o wjeździe na teren ten wioski…

 3. Jakby nie RKL-e to Dymbioki nie miały by gdzie pracować , choć sam mam w numerach RTA bo mieszkam w Rozalinie to do RKL nic nie mam , a jeżeli ktoś ma jakiś kompleks to jego sprawa , z tego co wiem to nawet sekretarz gminy ND jest z powiatu Kolbuszowa , notabene to miasteczko dawno już wyprzedziło polanę w lesie zwaną ND …

 4. Cyganiacy cieszą się że nierób odszedł . Poparcie rodziny i babć moherowych nic nie dało. Nowy sołtys to młody energiczny młody chłopak. Stary sołtys nic nie robił nawet nie wpuszczał do domu interesantów nawet wyganiał jak ktoś przyszedł coś wyjaśnić. Zyczymy nowemu sołtysowi aktywnej rady sołeckiej bo ostatnia to zasiedziałe ludziki które tylko pasowały do ryśka . Towarzystwo wzajemnej adoracji. Obywatele tak myślą i wiedzą .

  • Może nowy sołtys wystąpi o zmianę nazwy wsi z Cygany na ROMY.
   Ładniej brzmi i mniej obraźliwie.

  • Nie byłeś uległy, miałeś swoje zdanie więc musiałeś odejść sołtysie. Teraz mamy nowego dopóki będzie słuchał i robił co mu się każe będzie dobry. A jak będzie miał swoje zdanie będzie największym wrogiem i też odejdzie.
   A tak pozatym te plakaty dziękczynne nowego sołtysa coś mi przypominają. Ktoś już dziękował podobnie. Czyżby powracały stare dobte układy?

  • Bo tu mieszka beton i mohery zdalnie sterowane przez , no zgadnij kogo ???? Zdrowo myślących i rozsądnych utopili by w przysłowiowej łyżce wody. Ot tak , z miłości.

 5. Falkorn 16.05.2015 20:15
  A ja to się dziwię Panu Władkowi że tak się pcha do tych rządów wsią .Ma gest ma kasę ma znajomości i po co mu tu żeby ludzie wycierały sobie gęby powinien być panem Flisem przez duże P. Który przedsiębiorca się pcha do rządów i to jeszcze takich co trza gazetki roznosić.

  Odpowiedz ↓

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here