XXII finał WOŚP w Nowej Dębie

37

2014-01-05

Sztab WOŚP przy Samorządowym Ośrodku Kultury w Nowej Dębie serdecznie zaprasza do udziału w XXII Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Już 12 stycznia, w niedzielę, zagramy na specjalnej WOŚP-owej scenie na placu przed budynkiem SOK. Nie zabraknie występów najmłodszych artystów z terenu miasta i gminy Nowa Dęba a także koncertów zespołów, które będą umilać czas podczas tegorocznej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zaproszenie do udziału w nowodębskim finale przyjęły następujące zespoły: PLATINUM, POLYTONIA oraz ROXETTE COVER BAND. Tradycyjnie o godz. 20:00 zabłyśnie światełko do nieba.

Od wczesnych godzin porannych wolontariusze będą zbierać datki do specjalnie oznakowanych puszek. Po raz kolejny liczymy na Państwa hojność i ofiarność – nie bądźmy obojętni na pomoc innym.

PROGRAM WOŚP – 12 stycznia 2014 r.
15.00 – Rozpoczęcie 22 Finału WOŚP
15:10 – Prezentacje artystyczne uczniów ze szkół miasta i gminy Nowa Dęba
16:15 – Pokaz Karate Klubu Kyokushin w Nowej Dębie
16:30 – Występ Mażoretek z Chmielowa
17:00 – Prezentacje grup wokalnych, solistów
17:15 – Koncert zespołu PLATINUM (laureata konkursu piosenki „Śpiewamy przeboje naszych rodziców 2013”
18:00 – Koncert zespołu POLYTONIA ze Stalowej Woli
18:45 – Koncert JESIOŁA
19:15 – Koncert zespołu ROXETTE COVER BAND
20:00 – Światełko do nieba
20:10 – Koncert zespołu ROXETTE COVER BAND c.d.
20:30 – Zakończenie 22 Finału WOŚP

22. FINAŁ WOŚP, który odbędzie się 12 stycznia 2014 r. gra pod hasłem: „Na ratunek”. Celem jest zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.

Źródło: Samorządowy Ośrodek Kultury

37 KOMENTARZE

 1. Gufy, a dlaczego piszesz "zmieńcie". Idź i zmieniaj. Pokaż co potrafisz!
  Nie twierdzę, że ten program WOŚP mi się podoba, ale jeszcze bardziej nie podoba mi się twoja postawa. Idź i zmieniaj świat na lepsze!!! Walcz młody wojowniku o lepsze jutro! Amen!

 2. Jeśli Dęba zbiera około 20 tysięcy złotych to zorganizowanie dobrego koncertu może przekroczyć sumę zebranych pieniędzy. Ciekawe ile tak naprawdę jest zbieranej kasy gdyby od puli zebranych pieniędzy odjąć poniesione koszty.

 3. Już nie wnikam w "przejrzystość" pana zlotego melona, ale dokładnie przez 22 lata do tej dziadowskiej służby zdrowia to jest skandal.

 4. Tragedia po prostu czysta tragedia .. ściągnijcie jakieś porządne zespoły a nie takie gówna za przeproszeniem .. DĘBA SCHODZI NA PSy

 5. Dajcie organizację Ziarenowi to znowu zrobi fajna imprezę w ND. Po raz kolejny zagrają nieznane nikomu zespoły gdzie największą gwiazdą jest Jesioł. Akurat Jesioła lubię, szanuję za to co robi i słucham jego muzyki ale on nie przyciągnie tłumów, jedynie młodzież zbierze się na jego koncert i będzie to jak co roku moment z największą frekwencją podczas WOŚPU. Wiele rodzin zostanie w domu allbo przejdzie obok bo nic się nie będzie działo na kolejnym WOŚPIE. Sory ale ekipa organizująca ,,orkiestrę" do wymiany. Amen.

 6. Koszt obsługi fundacji Owsiaka wynosi ok 50% , dla porównania Ochojskiej 3% , więc coś tu jest nie tak , przykrywka czyli Wodstok , przykrywa raptem 5% szwindli wydatkowanych przez fundację , o tym że na zachodzie się śmieją że pomagamy Państwu w wypełnianiu jego obowiązków nie wspomnę, choć nam się wciska że świat nam zazdrości tej akcji, mnie jednak coś tutaj nie gra , szczególnie "przetargi" przy wyborze sprzętu …

 7. Wszakże dziś Trzech Króli… Kim byli? W zależności od tłumaczenia, byli zwani mędrcami lub magami. Tak nazywano w starożytności kapłanów staroperskiej religii czcicieli ognia – zoroastryzmu. Mała ciekawostka – oczywiście spiskowa;) Magowie, posiadający wielką a tajemną wiedzę, uważani byli za ludzi niezwykle mądrych, posiadających czarnoksięskie umiejętności. Z trzech magów uczyniono w średniowieczu trzech królów, nadając im imiona: Kasper, Melchior i Baltazar. Kasper miał być przy tym Murzynem i tak jest przedstawiany.:D

 8. taka kaszane mozna tylko w debie zorganizowac cos sie kiepsko sok i debunia stara.. a wybory sie zbizaja malymi krokami…hue hue, tic tac i ktos spadnie ze stołka

 9. Jakby zespoły grały w tym szczytnym dniu za koszt transportu to były by same gwiazdy ale tak nie jest.
  Wydanie 20 – 50tyś zł mija się z celem.

 10. Szczerze mówiąć to do bani są te wośpy od kilku lat, na prawde nie wiem kto zajmuje się sprowadzaniem artystów. Jesioł praktycznie jak co roku, ale jego akurat chętnie posłucham- co rok koleś pokazuje coś innego od siebie, ale ogólnie KLAPA TEN WOŚP!

 11. zamiast zamówić zespólzespolem to najebiecie urzedasy jakis padakowatych ze wsi co to kogo obchodzi stuku puku roko koko czy przytupańce. trzebabylo cyganów jeszcze zalatwić przynajmiej wesolo by było jak by sie namioty porozwijaly

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here