Zainstalowano oświetlenie na płycie stadionu

24

17-04-2012

W dniu 13 kwietnia 2012 r. na Stadionie SOSiR w Nowej Dębie, zostały zainstalowane lampy oświetleniowe bocznej płyty boiska.


Na sześciu słupach, zamontowano 12 lamp o mocy 1000W każda. Oświetlenie zapalane jest w sposób selektywny, co pozwala na całościowe lub częściowe oświetlenie boiska.

Oświetlenie będzie wykorzystywane podczas treningów drużyn MKS Stal i innych klubów z Gminy Nowa Dęba w okresie jesienno – zimowym


Dyrektor SOSiR
Adam Szurgociński
Źródło: MKS STAL

24 KOMENTARZE

 1. Szkoda, że nie napisano ile wysiłku włożył w załatwienie tej sprawy Zarząd Stali. Ile było po drodze problemów by tak w gruncie rzeczy tanią rzecz wykonać. Nasi piłkarze jeździli na treningi na wieś , do Dąbrowicy bo tam już dawno Mirek Pluta zrobił oświetlenie. U nas proste sprawy ciągną się długo. No chyba, że trzeba coś zrobić na wsi, wówczas reakcja jest bardzo szybka a koszty mało istotne. Gratulacje dla Zarządu, że sobie wydeptał to oświetlenie.

 2. Za swoje prywatne postawił? Żadna łacha tylko obowiązek i równanie do dawno obowiązujących STANDARDÓW!!! Kiedy będzie remont tych przynoszących wstyd trybun? Stal to nie jakiś LZS żeby siedzieć na oponach, kamieniach itd. Ludzie mają swoją godność. Oczywiście szatnia w Cyganach dla LZSu za 400 000 ważniejsza. Szkoda gadać.

  Panie Burmistrzu, żałujemy że tak późno i że wsie takie jak Dąbrowica dawno miały oświetlenie a my 4 ligowy klub musieliśmy się prosić. Dziękujemy zarządowi stali za wytrwałość.

 3. Gdyby zbliżały się wybory to oświetlenie by było – zapytajcie chłopaków z kortów tenisowych w jaki sposób można załatwić sprawę.

 4. A co z bieżnią , co z kortami , co z basenem letnim ?
  Co z siłownią ? Zapomniało się ! Najpierw obiecanki a głupiemu radość !
  Pamiętamy i długo będziemy przypominać o tych niespełnionych obietnicach ! Mamy czas, zobaczymy kto tu wyjdzie z twarzą !

 5. Sympatyku. Ten burmistrz nie czuje czegoś takiego jak siłownia w mieście. Stare urządzenia zostały przeniesione do jakiejś klity. W takiej klicie może ćwiczyć jedynie garstka fanatyków. Mieszkańców to nie przyciągnie. Tymczasem na basenie mamy puste pomieszczenia. Miała być tam kręgielnia, jakieś zabiegi różnej maści. Nie ma nic. I do tego burmistrz nie podejmuje działań by to zmienić. Mówicie o kortach: zaniedbany i zapomniany teren. Oświetlenie kortów zostało zrobione bo tenisiści wymyślili fajny myk: j gdy Wiesław przyszedł do społeczności kortowej prosić o głosy i jeden z nich wyciągnął kartkę i powiedział aby p. Wiesław Ordon na kartce napisał, że zrobi oświetlenie. Pismo zostało zachowane. I tak był problem bo burmistrz chciał oświetlić początkowo tylko jeden kort.
  Basen letni się rozpada. Nie ma promocji i modernizacji. Bieżnia? Powiat tarnobrzeski robi bieżnie koło swojej szkoły ZS1 w Nowej Dębie. Zamiast się dogadać z powiatem że powiat da te kasę na dębski stadion i gmina dołoży resztę to .. nie bo po co? Tak to niestety wygląda. Nie wiem czy gościu się wypalił, czy nie ma siły czy już mu się nie chce. W każdym bądź razie ocena jest negatywna.

 6. Boisko sportowe i tak jest zastawione za długi więc po jaka ch olerę iwestować jak banki i tak prędzej czy później to wszystko wezma .W starostwie wiedzą o tym i robią przy szkole .

 7. Sport kuleje !
  Nie ma się co dziwić że SPORT w Nowej Dębie KULEJE – sami specjaliści zasiadają na zaszczytnych piedestałach !
  Burmistrz Ordon , Burmistrz Żołądź, Dyrektor Szurgociński – śmietanka nowodębskiego sportu !
  Tak dalej a sportu nie będzie, miasta nie będzie ! Za to będą Wspaniałe Stadiony po wioskach i świetne budynki, szatnie , łuzyki i inne takie…
  ….. pytam dla kogo jak już NIC nie będzie !

 8. [u]Pamiętam jak zastępca Burmistrza prężył się i informacjami o planach związanych z zagospodarowaniem zaplecza basenowego ULALA i co z tego **** zostało bezczelni bleferzy…[/u]

 9. JA NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ NA ŚCIANKĘ WSPINACZKOWĄ którą dwaj burmistrzowie tak gorąco przedstawiali do realizacji i namawiali mieszkańców do budowy ! I CO ?
  PSTRO ! WSZYSCY POTRAFIĄ OBIECYWAĆ !

 10. Burmistrz Ordon i Żołądź się wypalili. Końcówka (1,5 roku) ostatniej kadencji i ta obecna zupełnie im nie idzie. Ostatnie podrygi na kredyt…

 11. Ciężkie czasy dla burmistrza nastały , nawet za wydawałoby się pozytywną rzecz( oświetlenie płyty stadionu) cięgi zbiera, a bo nie był pierwszy tylko w Dąbrowicy wcześniej było.
  Pomysłem przedszkola w Chmielowie to mi usta na 15 minut ze zdziwienia otworzył. Z kim on się na głowy zamienił?
  Jego biją z każdej strony, Echo Dnia drwi z wyczynów budowlanych, a na basenie dyrektor tor przeszkód mu chce ustawić.
  Apeluje ! bez toru przeszkód dla burmistrza :)

 12. jakbyś znał kulisy walki o oświetlenie to byś się nie dał nabrać na klaskanie za coś co 1) zrobiono niskim kosztem 2) wywalczono z trudem bo władza miała swoje 'ale' 3) dawno powinno być zrobione

  A Echo Dnia – właśnie nie wiem czy panie redaktor chciała wyśmiać tym tytułem Dębę i burmistrza czy serio wierzy w to co tam palnęła.
  pamiętajcie dębianie! WIEJSKA WIATA GRILLOWA SYMBOLEM POTĘGI!

 13. [quote]WIEJSKA WIATA GRILLOWA SYMBOLEM POTĘGI![/quote]

  Śmieje się z tego ale jest to śmiech przez łzy bo w gruncie rzeczy to kpina i potwarz dla naszego miasta.

 14. Pan Śmiech kolego i nie przez łzy tylko z duzej litery:Da wy nie myślcie o pracy tylko o gryylu to śmiać się nie będziecie tylko płakać.

 15. do # 16
  nawet przez myśl mi klaskanie nie przeszło

  doskonale znam realia
  w Dąbrowicy ktoś wpadł na pomysł, ktoś podłapał i go zrealizował

  u nas pomysł był dawno , ale długo należało prosić i czekać na miłosierdzie

 16. [quote]w Dąbrowicy ktoś wpadł na pomysł, ktoś podłapał i go zrealizował

  u nas pomysł był dawno , ale długo należało prosić i czekać na miłosierdzie[/quote]

  Ba! Teraz oczekiwane są pokłony, poklask, gratulacje i podziękowania. Tragiczne jest to, że wielu ludzi wpada w ten schemat. Łażą na klęczkach, wyklęczą i wyproszą po czym sypiąc kwiatami dziękują za to co powinno być NORMĄ! No bo jak nie ZAKLASZCZĄ i należycie nie okażą wdzięczności to przecież DOTACJA zawsze może zostać zmniejszona lub też PRZEPAŚĆ! żenujące!

 17. ą co z krytą trybuną,ze spikerką na stadionie?o też było obiecane.A bieżnia?Wstyd,można sobie nogi połamać biegając!Fajnie,że jest światło,ale to jeszcze kropla co można by było na stadionie zrobić,
  przecież to jedna z wizytówek naszego grodu i to leżąca przy międzynarodowej trasie.

 18. Psy szczekala ale karawana idzie dalej ,jak tak zawziecie bedziecie ujadac na pana BURMISTRZA to was wylapia i umoeszcza w SCHRONISKU:(przy ujeciu WODY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here