Zaproszenie na otwarcie DOMU LUDOWEGO w Tarnowskiej Woli

18

08/09/11r/


Źródło: UMiG18 KOMENTARZE

 1. Kiedy stowarzyszenia w Nowej Dębie dostaną siedziby z kuchnią, salą do tańczenia itd? Ja też chcę aby na moim osiedlu powstała taka chałupka. (Bo przecież w Tarnowskiej mieszka mniej ludzi niż chociażby na os. Północ i Kościuszki).

 2. A byłeś u Jaśnie Pana padłeś do nóg ……… jak nie to wara. Te co były to majo. Jaśnie Pan jest dla nos dobry a wy ino go oczerniata.

 3. [quote]Ja też chcę aby na moim osiedlu powstała taka chałupka. (Bo przecież w Tarnowskiej mieszka mniej ludzi niż chociażby na os. Północ i Kościuszki).[/quote]
  nowodębskie osiedla nie mogą liczyć na dobre place zabaw a co dopiero chałupki ;/

 4. A ludzie z Tarnowskiej nie mogą liczyć na dom kultury?
  Z Tarnowskiej do Dęby jest 5-7 minut samochodem. Dla przykładu: Mieszkańcy niektórych osiedli Tarnobrzega o Rzeszowie już nie mówiąc dłużej jadą do kina czy domu kultury. Można powiedzieć, że niektórzy mieszkańcy tzw "Porąb" mają dalej do SOKu niż mieszkańcy tarnowskiej. Mamy budować dom ludowy na porębach? Po co? Dęba jako gmina jest tak mała że najwięcej powinno się budować w centrum gdzie każdy sobie dojedzie.
  Policzmy ile idzie kasy na poszczególne okręgi wyborcze i czy jest to adekwatne do liczby mieszkańców i osiągnych wpływów z podatków z danych okręgów.

 5. Dokładnie- widziałem plany, Tarnowska ma się stać dzielnicą N. Deby. NAwet krązą plotki, że cały magistrat ma przenieść się do Tarnowskiej.

 6. Eee tam,jesteście w błędzie.[b]To Nową Dębę mają przyłączyć do Tarnowskiej Woli[/b]To Nowa Dęba ma być dzielnicą Tarnowskiej Woli.[/b]
  :| I znowu sobie przesrałem,kolejny donosik na mnie poleci:o

 7. Szanowni mieszkańcy osiedla Nowa Dęba piszący na tym forum dlaczego zazdrościcie mieszkańcom sołectw że maja gdzie się potykać.Oni spotykają się w Domach Ludowych a wy z osiedla w budynku MOPS w oczekiwaniu na mannę z nieba.

 8. [quote]Oni spotykają się w Domach Ludowych a wy z osiedla w budynku MOPS w oczekiwaniu na mannę z nieba.[/quote]

  Niestety masz racje. Nam z miasta pozostaje OPIEKA SPOŁECZNA .. EHHHHH….

 9. Domy Ludowe, szkoły, przedszkola, ośrodki Sportowe, ośrodki zdrowotne , czytelnie biblioteki, OSP, Straże Wiejskie – co jeszcze ?
  Może w końcu Pan Burmistrz pomyśli o mieście !
  Może tak druga kadencja dla Miasta !

 10. [quote]#15 | . dnia 09/09/2011 17:25
  #9:Morda waflu,prymitywny polaczku z Nowej Dęby[/quote]

  Twoi starzy musieli mieć niezłe pole żeby wychować takiego buraka.Widocznie jak się urodziłeś to ojciec dwa tygodnie macał Cię widłami bo nie wiedział co to jest.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here