Zaproszenie na TARGI PRACY

8

Powiatowy Urząd Pracy oraz Starostwo Powiatowe w Tarnobrzegu zapraszają udziału w Targach Edukacji i Pracy, które odbędą się 22 kwietnia od godziny 10 do 13 w hali widowiskowo – sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu.

Organizatorami Targów są: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu, Tarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Centrum Kształcenia Praktycznego w Tarnobrzegu oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Tarnobrzegu.

Honorowy patronat nad Targami objęli: Minister Pracy i Polityki Społecznej, Marszałek Województwa Podkarpackiego, Prezydent Miasta Tarnobrzega oraz Starosta Powiatu Tarnobrzeskiego.

Formularz zgłoszeniowy udziału w targach znajduje się na stronie internetowej: www.puptarnobrzeg.pl w zakładce aktualności.
Udział w Targach jest bezpłatny. Kontakt w sprawie Targów Edukacji i Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu, ul. 1 Maja 3, pok. nr 15, tel. 15 823 00 30, wew. 102, e-mail: rzta@praca.gov.pl, oferty.pracy@idsl.pl

——————————————————————————————————–

studio helena reklama

8 KOMENTARZE

    • Co ty mówisz? Jak odłożysz z 20 lat to kupisz sobie M2. Źle Ci. Przecież powinieneś wiedzieć, że nasz kraj ma największy wzrost gospodarczy. Nie cieszy cię to?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here