Zaproszenie na TURNIEJ NIEPODLEGŁOŚCI 11 listopada 2014

22

Zabierz ze sobą strój kibica reprezentacji Polski (koszulka, szalik) oraz inne gadżety i przyjdź kibicować drużynom w 3 Turnieju Niepodległości w Piłce Nożnej Halowej, który odbędzie się w dniu 11 listopada 2014 r. na terenie Hali Sportowej Zespołu Szkół Nr 1 w Nowej Dębie.

Swoich sił będą mogły spróbować drużyny złożone z amatorów. Zawody będą rozgrywane według przepisów przygotowanego regulaminu, dlatego też prosimy wszystkich zawodników o dokładne zapoznanie się z nimi. Wszelkie zmiany tego regulaminu, wniesione po uwagach i sugestiach zawodników są opisywane na stronie wydarzenia na Facebooku (Zobacz TUTAJ)

Ponadto informujemy, że drużyny, które chcą wziąć udział w zawodach zobowiązane są do wypełnienia arkusza zgłoszeniowego oraz oświadczeń (dotyczy osób poniżej 18 lat). 

11 listopada 2014 – od 9:00 do 18:00, hala sportowa Zespołu Szkół nr 1 w Nowej Dębie

Fragment regulaminu turnieju:
….
1. WSTĘP:
„Niepodobna oddać tego upojenia, tego szału radości, jaki ludność polską w tym momencie ogarnął. Po 120 latach prysły kordony. Nie ma „ich”. Wolność! Niepodległość! Zjednoczenie! Własne państwo! . (…)

2. CEL IMPREZY:

• wspólne świętowanie w środowisku sportowym 96 Rocznicy Odzyskania Niepodległości i powstania II RP oraz patriotyczne wychowywanie młodzieży poprzez sport;
• popularyzacja piłki nożnej jako formy rekreacji; 

Zgłoszenia można przesyłać poprzez adres email: wbulanowski@wp.pl

Dokumenty:
1. Regulamin
2. Aneks nr 1 do Regulaminu
3. Arkusz zgłoszeniowy
4. Zgoda rodziców/opiekunów

ORGANIZATOR: Stowarzyszenie Kultury Fizycznej POGOŃ NOWA DĘBA

22 KOMENTARZE

  • Kola a jaki masz interes w rzucaniu oszczerstw i kłamstw? A turnjeje szachowe? A wyjazdy dzieci na Wisle Kraków??? A upamiętnienie ofiar Wołynia? I to wszystko bez wsparcia gminy. Bo pogoń kasy z miasta nie dostaje. Przeprosisz za kłamstwa?

  • Tym bardziej, że to juz 3. (słownie dla słabszych: trzeci) turniej. Zarzut o aktywność przed wyborami uważam za nic nie warty. Miej pretensje do ustawodawcy lub prezydenta, że wybory odbywają się zaraz po Święcie Niepodległości.

 1. Szanowny Panie – Pani. W sumie trudno robić turniej Niepodległości np. w maju :). Druga sprawa wolimy robić coś jako Pogoń raz w roku dla innych, zaznaczam za swoje pieniądze, niż za publiczne nawet TUŻ PRZED WYBORAMI … jak co niektórzy. Uważam że nowodębska Pogoń za prywatne pieniądze zrobiła więcej dla promocji Nowej Dęby, aniżeli inni za to odpowiedzialni. Poza tym każdy ma prawo założyć stowarzyszenie i pokazać na co go stać. Pozdrawiam.

  • Skoro tak już się Pan podpisujesz (jak nigdy) Panie Wojciechu, to przypomnij, kiedy odbyły się turnieje 1 i 2. Proszę o daty. Pozdrawiam

  • Panie Wojtku, proszę nie wchodzić z takowym jegomościem w dyskusję. On wie swoje i nic tego nie zmieni. No chyba że on też się podpiszę z imienia i nazwiska. Wówczas wyszło by że on albo jego rodzina je z ręki władzy i boi się o swój byt. Ja na turnieju bedę bo wiem że jak Pan coś robi to konkretnie. Powodzenia!

 2. Szanowny Panie/Pani podpisuję się ZAWSZE swoim imieniem i nazwiskiem wpisując zwłaszcza publiczny komentarz, bo ani nie wstydzę się nazwiska ani tego co piszę.
  Co do Pani/ Pana prośby oto informacja:
  I turniej 11.11.2010 r.
  http://www.archiwum.podkarpackie.pl/wrota_kopia/kopia/pl/sport/aktualnosci/101117_turniej_niepodleglosci.htm

  II turniej 11.11.2011 r.
  http://www.youtube.com/watch?v=Xq6erUh33kk

  Uprzedzę … w 2012 i 2013 nie organizowaliśmy turnieju NIEPODLEGŁOŚCI, ale były z kolei inne imprezy o których jak widać Pan/Pani nie wie m.in. MINI EURO CUP dla dzieci 2012 r. bądź udział dzieci w meczu eliminacji do LIGI MISTRZÓW.

  Pozdrawiam i zapraszam na turniej i niech się Pan/Pani nie martwi nikt nie będzie Pana / Pani agitował :)

 3. Panie Wojtku Przecież Pan mieszka cały czas w Krakowie . i po co pan sie pchasz do tej rady ,Nowa dęba potrzebuje aktywnego radnego ,mieszkańca a nie skoczka . ot takie moje zdanie a turnieje Pan możesz robić i chwała za to

 4. Mieszka w Krakowie bo taką ma robotę. A Pan jakby był oddelegowany z pracy w inne miejsce to by się zwolnił? Z tego co wiem to ” centrum interesów życiowych” -jak zwie to urząd skarbowy ma w Nowej Dębie więc w czym problem?

 5. Do „nalesnika”. Szanowna Pani/Panie. Jakie jest kryterium „aktywnego radnego” według Pana(i)? Czy aktywny radny to taki który jedynie chodzi na sesje i podnosi rękę bez namysłu, kiedy mu każą, wbrew mieszkańcom i swoim wyborcom ? Czy też aktywny radny to taki który interesuje się tym co sie dzieje np. inwestycjami, składa interpelacje w imieniu swoich wyborców i dba o to by np. nie „oszukiwano” nowodębian? W pierwszym przypadku nawet będąc-jak to Pan(i) uznał(a) „skoczkiem” jestem w stanie więcej zrobić, nawet pracując w Krakowie. Poza tym jak widzę „zaangażowanie” na rzecz mieszkańców niektórych „doświadczonych” radnych z wieloletnim rajcowskim stażem to nie mogę się nadziwić ich „dokonaniom”.
  Pozdrawiam.

 6. Ktoś robi za własne pieniądze otwartą patriotyczną imprezę – źle.
  Gołębiorze grzmolą wódę w gminnej kanciapie, we własnym sosie i każda ekipa przed wyborami przychodzi jeszcze im polać, bo to taka zacna komnpanija – dobrze.

  Nie żałuję gołębiorzom ( życzę zdrowia, pomyślności ), ale gdzie hierarchia wartości, którą markujecie na wszystkich imprezach mszalno-tablicowo-kwiatowych?

  Lepiej bądźcie konsekwentni i polejcie wszystkim, odpuście sobie tablice. Zostawcie patriotyzm prywatnej inicjatywie, nie okradając jej w podatkach. Prywaciarze robią lepiej.

  Poza tym chcę mieć gminną kanciapę na piwero, będę seee z chłopokomi nutrie chował.

 7. musze napisać do pana Wojtka. Osobiście nie darze pana sympatią ale po tym co tutaj widze zaczynam zmieniać opinie o Panu. Podoba mi się to że nie jest Pan w tych większości durnowatych komentarzach anonimowy. Zgadzam się z Panem w 100procentach że nie trzeba mieszkać w danym miejscu żeby coś w tym miejscu zmienić.Ale sam Pan Panie Wojtku widzi że coś w tej naszej Dębuni ktoś chce zrobić to na sam start jest krytytkowany i wyśmiewany i właśnie przez anonimowych cwaniaków.Dlatego mam do Pana szacunek za ten turniej i niech Pan robi swoje. Pozdrawiam1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here