Zaproszenie na XIV sesję Rady Miejskiej

31

19-11-2011r.

PRZEWODNICZĄCY RADY MIEJSKIEJ
z a p r a s z a n a

XIV sesję Rady Miejskiej w Nowej Dębie w dniu 23 listopada 2011r. o godz. 14:00 w Urzędzie Miasta i Gminy Nowa Dęba ul. Rzeszowska 3 ( Ip, sala nr 104)

Porządek obrad:
1. Otwarcie sesji.
2. Przedstawienie porządku obrad.
3. Przyjęcie protokołów z XII i XIII sesji Rady Miejskiej.
4. Informacja Burmistrza Miasta i Gminy o pracach między sesjami.
5. Informacja Przewodniczącego Rady Miejskiej o działalności między sesjami.
6. Zapytania i wnioski mieszkańców.
7. Podjęcie uchwał w sprawach:
1) zmiany Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Nowa Dęba,
2) uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego (Chmielów),
3) zmian budżetu miasta i gminy Nowa Dęba na 2011 rok,
4) określenia wysokości stawek podatku od środków transportowych od 2012 roku,
5) obniżenia ceny skupu żyta do celów wymiaru podatku rolnego,
6) określenia wysokości stawek podatku od nieruchomości na 2012 rok,
7) wzoru deklaracji na podatek od nieruchomości oraz wzoru informacji o nieruchomościach,
8) wyrażenia zgody na zawarcie kolejnych umów najmu lokali użytkowych,
9) uchwalenia Planu rozwoju i modernizacji urządzeń wodociągowych będących w posiadaniu Zakładu Produkcji Wody Sp. z o.o. w Nowej Dębie,
10)zatwierdzenia taryf dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę odbiorców
przemysłowych mających swoje siedziby na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej
Strefy Ekonomicznej Podstrefa Nowa Dęba oraz na cele przeciwpożarowe
Gminy Nowa Dęba,
11) udzielenia w 2011 roku pomocy rzeczowej Powiatowi Tarnobrzeskiemu,
12) uchwalenia rocznego Programu współpracy Gminy Nowa Dęba z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2012 rok.
13) nadania tytułów „Zasłużony dla Miasta i Gminy Nowa Dęba”.
8. Interpelacje i zapytania radnych.
9. Wolne wnioski i informacje.
10. Zamknięcie obrad.

ZAPRASZAM MIESZKAŃCÓW DO WZIĘCIA UDZIAŁU W SESJI

PRZEWODNICZĄCY RADY
Wojciech Serafin

31 KOMENTARZE

 1. Ale cisza , nikt się nie kłóci , nie obraża , kurcze jak nie Nowa Dęba . No tak a może jeszcze nie powrócili do swoich blokowisk , nie stali się anonimowi , nie zasiedli w małych pokoikach przed komputerami po ciężkiej i źle opłacanej pracy ……. pewnikiem nadrobią to długie i złowróżbne milczenie ….

 2. Poblazliwy ,siedze cocho bo dostane 2 lata ciezkich robot a moja stara dostanie 7 lat ,a swoja droga skad TUSKOWINA wie ze baby na to zasluzyly ????

 3. ciesz sie ze ziemniakami nie dpostaniesz i nie zostanie powolana komisja w towjej sprawie z fachofcami ( pisownia celowa) a tak w ogóle to spieprzaj dziadu

 4. [quote]#7 | O co teraz dnia 11/20/2011 11:40
  O co teraz ratusik bedzie sie awanturowal ,a moze braklo mu juz POMYSLU[/quote]
  [quote]#8 | O co teraz dnia 11/20/2011 11:49
  O co się teraz ich samorządzik będzie awanturował, a może braklo mu juz POMYSŁU[/quote]

  Zaczyna się robić nieciekawie.Zarówno jedni jak i drudzy nie mają już pomysłu na wzajemnie zwalczanie się.Kaczyzm w jego najczystszej postaci,ot i wszystko.Wymyślcie coś konstruktywnego, dojdżcie do porozumiena.Społeczeństwu Wasza walka podjazdowa zaczyna wychodzić bokiem.

 5. Najpierw oceń, kto atakuje i jakich stosuje metod. I kto stosuje walkę podjazdową, a jak atak się nie uda – to czy potrafi przeprosić. Czasy lat 70-tych już za nami.

 6. Wiwaaat Jan FLIS pewny kandydat do nominacji ale jestem zatroskany jak to przelkna RATUSZOWE czy sie nie zaksztusza?????????? gdy uchwala przejdzie

 7. @aqq
  Mam wrażenie, że jesteś myślącą osobą a mimo wszystko postrzegasz rzeczywistość jak ta wesoła postać, która robi systematyczne wrzutki o "rozrabianiu". Swoją drogą w czasach PRL-u, opozycje też nazywano rozrabiakami. Tu nie chodzi o "zwalczanie się". Tu chodzi o różnicę zdań na rozwój gminy. Sypią się nam wodociągi, gmina jest zadłużona, niebawem zamkniemy się na wydatkach bieżących bez inwestycji, ujęcie wody wymaga szybkiej modernizacji, ludzie stąd wyjeżdżają. Udawanie, że tych problemów nie ma i nazywanie tych osób które te kwestie podnoszą "rozrabiakami" to jest właśnie to co nazwałeś "wojną podjazdową" itd.

 8. A może ktoś z Ratusza dostanie medalzasłużonego. Przecież są już pół roku radnymi.
  A Radni lubią sobie dawać odznaczenia. Tylko za co?

 9. Nie jestem zwolennikiem Ratusza,powód wiadomy większości.Tak jak mój IP i adres.Nie jestem również z opcji Nasz Samorząd. Jedna osoba w grupie "Ratusz"jednak jest.Wiele więcej wniosła w działalność społeczną niż pozostali "ratuszowcy" oraz poniektórzy odznaczeni poprzednio.

 10. [quote]#21 | A TAK TAK dnia 11/24/2011 08:08
  aqq a w LOK [ LICEUM OGOLNO KRZTALCACE ] wiec tam ucza tak jak BULA[/quote]
  Onufry Zagłoba mówił o oleum jako panaceum na debilizm.Skorzystaj z porady jegomości.Może się okazać skuteczną,na Twój debilizm.
  Obrażając pedagogów którzy włożyli wiele wysiłku w Twoją naukę sam siebie obrażasz.Bez poważania-aqq

 11. [b]do qqq[/b]a dziadek mi mówił:[b]nie dyskutuj z idiotą gdyż najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem[/b]

 12. Mam pytanie. Jak to jest? Burmistrz zawalił-odpowiedzialność polityczna….Czy jeżeli radny,radna głosuje niezgodnie z prawem to co? Czy też odpowiedzialność polityczna? Co to jest "odpowiedzialność polityczna?"
  Sorry to trzy pytania…

 13. Podobno ratuszowcy zgłosili pana Licaka do wyróżnienia jako osobę zasłużoną dla Nowej Dęby. Ja się pytam, czym się zasłużył (będąc pewnie z dziesięć lat w USA-chyba dolarami……)Lepiej zgłosimy kandydaturę Grzesia.P-przynajmniej porządku pilnuje w mieście.

 14. Podobno to …(tutaj wstaw co zechcesz)… :)
  Natomiast jeśli chodzi o fakty to: Ratuszowcy nie zgłosili pana Licaka do wyróżnienia jako osobę zasłużoną dla Nowej Dęby.

 15. Nie jestem zwolennikiem grupy Ratusz lecz to właśnie T.Licak należałoby się wyróżnienie.Jako[b]jedynemu[/b]z tejże grupy.To nie peany na jego cześć, jak to robił drurek lecz fakty bezsporne.

 16. Gdzie wsród nominowanych są społecznicy działający w organizacjach pożytku publicznego? To niektórzy z nich działają społecznie dokładając własne złotówki , nie mówiąc o poświęconym czasie,Wyręczają gminę w niektórych zadaniach lub ja wspierają bo to lubią robić nie licząc czasu i kasy.Kto ich dostrzeże

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here