[Zaproszenie] Promocja albumu z okazji 55-lecia Nowej Dęby

4

Zapraszamy na promocję albumu z okazji 55-lecia Nowej Dęby pod tytułem: „Nowa Dęba. 5 lat w obiektywie”, która odbędzie się 18 marca 2016 r. o godz. 18:00 w sali kameralnej SOK. Uczestnikom spotkania rozdane zostaną bezpłatne egzemplarze albumu (ilość ograniczona).

W 2012 r. w Samorządowym Ośrodku Kultury w Nowej Dębie uruchomiliśmy zajęcia fotograficzne, a od 2015 roku, dzięki dotacji Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, mamy profesjonalne studio fotograficzne. W tych warsztatach biorą udział zarówno starsi jak i młodsi mieszkańcy Nowej Dęby i okolic. Tym albumem chcemy zwrócić uwagę na krótki – pięcioletni wycinek naszej najnowszej historii – pokazany między innymi właśnie przez pasjonatów fotografii, uczęszczających na zajęcia z fotografii prowadzone w SOK.

To niezwykłe wydanie albumowe będzie można nabyć w kasie SOK w cenie 35 zł.

Serdecznie zapraszamy – wstęp wolny!

4 KOMENTARZE

  1. Jeśli mam przyjść na to to powinienem otrzymać taki album ja, jak i inni uczestnicy spędu. Hasło liczba ograniczona sugeruje że żeby zdobyć toto trzeba być silnym i bezwzględnym i po trupach do celu. Wnioskuję z tego że władza i organizatorzy prowokuje agresję. Ciekawe na ile szacują liczbę ofiar?????

  2. Uważam , że cena takiego albumu jest za duża. KTOŚ TU CHCE MEGA…. DUŻO ZAROBIĆ. Koszt dla mieszkańca powinien się wahać w granicach max 25zł ale dla mieszkańców powinien być 15 zł koszt wydruku nie jest aż tak duży chyba że znowu ,, ktoś…..,, nie wiem kto ?.znalazł drożej. Bo po co robić tanio jak można drogo.

  3. Jak znam życie to darmowych egzemplarzy bedzie z pięć sztuk, które zostaną rozdane osobom z „pierwszego” rzędu, ale reszta otrzyma po wpłaceniu 35 złotych

  4. Ja tam wolę las sobie sam sfotografować . Tylko „mieszczuch” z polany wydał by 35 zeta za kilka ujęć sosen , dębów i kilku bloków na krzyż …

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here