ZAWODY BMX&SKATE CONTEST

13

W najbliższą sobotę (26.06.10) na nowodębskim skate parku odbędą się zawody BMX&SKATE CONTEST o Puchar Dyrektora SOSiR.

Organizatorem zawodów jest Centrum Sportu \”PAAM BIKE\” Przemysław Maćkowiak. W rywalizacji wezmą udział rowerowcy, rolkowcy i osoby jeżdżące na desce. -Chcemy pokazać że istnieją obiekty do uprawiania tego sportu. Ma być to zachęta dla naszych władz do powiększenia skate parku- mówi Maćkowiak. Jest to również promocja nowo otwartego sklepu rowerowego.

Głównym sponsorem zawodów jest Firma BILIŃSKI. Ponadto wsparcia udzielają: Apteka Centrum, Pawilon Handlowy TEBIN, Zakład Fryzjerski Anna Dudziak, sklep RTV-AD Doman, Kantor Wymiany Walut Jarosław Mączka, Zakład Produkcji Wody Dębianka, Piekarnia Chle-buś, Kwiaciarnia Róża Dorota Buława- Joanna Urban.

Plan imprezy:
15:00-16:00 Zapisy
16:00 Rozpoczęcie
16:05 Start grupy BMX do 16 lat
16:45 Start SKATE
17:30 Start grupy BMX powyżej 16 lat
18:00 Finał grupy BMX do 16 lat
18:30 Finał SKATE
19:00 Finał grupy BMX powyżej 16 lat
19:30 Wręczenie Dyplomów i Pucharów

REGULAMIN:
Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek uszczerbki na zdrowiu zawodników. Uczestnictwo jest dobrowolne lub za zgoda prawnego opiekuna osoby niepełnoletniej.Aby przystąpić do zawodów uczestnik powinien zapoznać się z regulaminem i podpisać formularz zgłoszeniowy. Jeśli tego nie dopełni nie zostanie dopuszczony do zawodów.

Wymagania organizatora co do uczestnika w kwestii bezpieczeństwa są następujące:
-Kask ochrony
-Nagolenniki

Organizator nie dopuści uczestnika do jakiejkolwiek czynności jeśli uzna, że jest pod wpływem środków odurzających.Zawody będą sędziowane przez trzech sędziów.Każdy z nich będzie wystawiał swoje noty. Łączna suma tych not da całkowity wynik zawodnika za przejazd.

Każdy z uczestników będzie miał do dyspozycji 2 minuty na pokazanie swoich umiejętności.
Po pierwszym przejeździe zredukowana liczba uczestników przystąpi do finałów
Finał wygrywa uczestnik, który uzbiera najwyższą sumę not z pierwszego i finałowego przejazdu. Organizator oczekuje od zawodników kulturalnego zachowania i przestrzegania zasady fair play.

rek

———————————————————————————————————————————————-

GŁODNY ? NA CO CZEKASZ?
\"GIUFEPPE\"

13 KOMENTARZE

 1. Czy to jakaś podkultura bo za moich czasów rowery były normalne .
  Wyczytałem :Agresywne zachowanie grup młodzieżowych np. szalikowców, narkomanów, niejednokrotnie szokują opinię publiczną. Demonstrowane przez nich problemy (idee) odbierane są jako konflikt ze społeczeństwem .Więc pytam te zawody mają popularyzowć subkulturę .Czy z goła to coś innego i nie jestem w temacie ?:|

 2. To co innego i nie jesteś w temacie. mówiąc ze za twoich czasów rowery były normalne można też powiedzieć że auta też były "normalne" (np. bez zaawansowanej elektroniki, bez silników o mocy powyżej 300km czy tym podobnych) jak już powiedziałem RACZEJ NIE JESTEŚ W TEMACIE, każdy ma swoje hobby jedni wolą zawody w Off-Road inni w Wędkarstwie a Jeszce inni na Rowerach czy czym innym. kto chce Off-Road i ma do tego auto i ochotę może coś zorganizować w lesie, kto ma wędkę i ochotę może coś nad jeziorem zorganizować a kto ma rower czy deskę czy rolki i ochotę może coś zorganizować na Skate-Parku – w końcu do czegoś powstał:)…czyż nie?:) proste to żadna idea czy coś:)

 3. To mam rozumieć że w Nowej Dębie nie ma grup subkulturowych .Czyli młodzi z ND nie maja jaj .Bo jeżeli są to jakie .Chcę być w temacie .:|

  ps. dziękuję za odpowiedź

 4. … ten Don Quijote, jeżeli ktoś nie należy do jakiejś subkultury to nie ma jaj?? Zresztą co to ma wspólnego z tym artykułem…

 5. A ja się pytam Don Quijote – co to jest '' podkultura'' patrz / #1
  ( Jest nadkultura?) i czy subkultura jest lepsza od podkultury i dlaczego tak jest ładnie w naszej ojczyźnie i czy będzie jeszcze ładniej ? B)

  ps. dziękuję za odpowiedź

 6. Dla mnie jeżdżenie na czymś takim czasami bez:o siodełka:| ,to zakrawa na extremalny sport i z stąd moje pytanie o subkulturę . Super że młodzież i dzieciaki wierzą w to co robią ,gratuluję organizatorom pomysłu i życzę udanej zabawy;) -przyjdę popatrzeć o co chodzi w tych rowerach .
  Moje nowe hasło to – [b]NIECH SIĘ DZIEJE[/b]
  Potem będzie tylko ładniej w Naszej Ojczyźnie :)

 7. Don Q.nie\w\formie coś ostatnio…
  Fryderyka Chopina miast F. Nietzsche'go – więcej słuchać – mniej czytać! A wtedy – no po polsku będzie:) chyba..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here