Zwycięstwo KPS w Międzywojewódzkim Turnieju w Opatowie

2

8 marca 2014 r. w Opatowie zawodniczki Klubu Piłki Siatkowej uczestniczyły  w międzywojewódzkim  turnieju w kategorii kadetek. Zespoły rozgrywały swoje mecze w dwóch grupach. Pierwszą grupę stanowiły zespoły: OKS VOLLEY Opatów, PMOS Busko Zdrój i MKS NEPTUN Końskie. W drugiej swoje mecze rozgrywały : MUKS PIĄTKA Sandomierz, UKS JEDYNKA Kozienice i KPS Nowa Dęba.

Nasze zawodniczki rozpoczęły rywalizację od zwycięstwa z zespołem z Kozienic 2:0. Drugi mecz KPS Nowa Dęba rozegrał z zespołem z Sandomierza – decydował on o awansie do finału.  Po emocjonującym meczu dzięki wygranej 2:1 nasze dziewczęta zajęły pierwsze miejsce w swojej grupie i gra w finale stała się faktem. W meczu o pierwsze miejsce w turnieju spotkały się z zespołem MKS NEPTUN Końskie – zwycięzcą gr. I.  Mecz finałowy toczył się pod dyktando zespołu z Nowej Dęby. Zawodniczki nasze nie dały szans rywalkom i po dobrym meczu zwyciężyły 2:0 zasłużenie triumfując w całym turnieju. Na uwagę zasługuje fakt, iż zawodniczka KPS Nowa Dęba Pamela Gul została najlepszą atakującą turnieju oraz najlepszą zawodniczką – MVP turnieju.

 

opatów

 

Skład zespołu:

Adrianna Zięba, Kamila Tomczyk, Kornelia Dudziak, Natalia Strzelczyk, Magdalena Buras, Zuzanna Białek, Magdalena Rębisz, Dominika Zielińska, Pamela Gul.

Wyniki końcowe turnieju:

1                    KPS NOWA DĘBA

2                    MKS NEPUN KOŃSKIE

3                    MUKS PIĄTKA SANDOMIERZ

4                    OKS VOLLEY OPATÓW

5                    UKS JEDYNKA KOZIENICE

6                    PMOS BUSKO ZDRÓJ

Klub Piłki Siatkowej bierze udział w rozgrywkach dzięki środkom pozyskanym z Gminy Nowa Dęba w konkursie na realizację zadań publicznych z zakresu rozwoju sportu na terenie miasta i gminy Nowa Dęba. W roku 2014 KPS otrzymał dofinansowanie  w wysokości 58 tys. zł.

KPS

—————–

ban-www-MM beggwspolnoty

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here