20-LATEK SPADŁ Z MOSTU KOLEJOWEGO NA TORY

20

Młody mężczyzna uległ wypadkowi, po tym jak wszedł na konstrukcję mostu kolejowego i spadł z wysokości 7,5 metra na torowisko. 20-letni mieszkaniec gminy Nowa Dęba został ranny, trafił do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności i przebieg tego zdarzenia.

W środę, o godz. 18.20, dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie o tym, że na osiedlu Sobów w Tarnobrzegu doszło do wypadku na moście kolejowym.

Ze wstępnych ustaleń policjantów. którzy pracowali na miejscu wynika, że pięcioro młodych ludzi (trzy kobiety w wieku 18 i 21 lat) oraz dwóch mężczyzn ( w wieku 20 i 21 lat), przyszło w rejon mostu kolejowego znajdującego się na tarnobrzeskim osiedlu Sobów.

Cała grupa weszła na tory z zamiarem zrobienia sobie zdjęć. Gdy usłyszeli nadjeżdżający szynobus, opuścili torowisko. Gdy byli już w bezpiecznej odległości, zobaczyli, że na moście pozostał ich 20–letni kolega. Mężczyzna odczekał, aż przejedzie szynobus i zaczął wspinać się na metalową konstrukcję znajdującą się nad mostem. Będąc na samym szczycie, stracił równowagę i spadł z wysokości około 7,5 metra.

W wyniku upadku, poszkodowany miał widoczne obrażenia głowy, stracił przytomność. Na miejscu pracowały służby ratownicze. Mężczyzna trafił do szpitala, gdzie przebywa pod opieką lekarzy.

Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia i ustalili świadków.

Dokładne okoliczności wypadku wyjaśniają tarnobrzescy policjanci.

/Policja

20 KOMENTARZE

 1. To na kiego gowniak wchodził ;) ma chłopak farta ze przeżył, upadek pod innym kątem i kark skręcony, jeszcze od ojca i matki powinien repremende dostać, zdrowia i rozumu

  • Mona, sama naucz się czytać. Zdarzenie miało miejsce w Tarnobrzegu, ale w roli głównej wystąpił mieszkaniec gminy Nowa Dęba.

  • @Sasin
   Mieszkaniec gminy mógłby być np. z Cygan, które z miastem ND nie mają wiele wspólnego.

  • pies na baby i srasin,

   Jest podane, że chodzi o mieszkańca gminy Nowa Dęba. Nie została podana konkretna miejscowość, ale mój wcześniejszy wpis miał na celu pokazanie Monie jej błąd, bo ona uznała, że skoro sytuacja miała miejsce w Tarnobrzegu to stamtąd pochodzi poszkodowany, co jest nieprawdą i to podkreslilem, a co za tym idzie dokładna miejscowość nie jest podana, by wykazać jej błąd.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here