ARESZT DLA 28-LATKA ZA USIŁOWANIE ROZBOJU NA ORLENIE

55

Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 28-latek, który podejrzany jest o usiłowanie rozboju. Mężczyzna, wszedł na stację paliw w Nowej Dębie i grożąc ekspedientce, domagał się wydania przez nią alkoholu. Gdy w obronie kobiety stanął przypadkowy mężczyzna, agresor wyjął nóż i zaczął mu grozić pozbawieniem życia. Podejrzanego bardzo szybko zatrzymali policjanci. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

W ubiegły czwartek po godz. 22, policjanci z Nowej Dęby zostali powiadomieni o usiłowaniu rozboju. Z relacji pokrzywdzonych wynikało, że na stację paliw przyszedł mężczyzna, który znajdując się pod działaniem alkoholu lub podobnie działającego środka, groził ekspedientce i domagał się wydania alkoholu. Sprawca był bardzo agresywny, krzyczał i używał słów wulgarnych. W obronie kobiety stanął przypadkowy mężczyzna, który wszedł do sklepu. Wówczas napastnik, wyjął nóż i zaczął nim machać. Groził mężczyźnie pozbawieniem życia. Kiedy agresor nie osiągnął swojego celu, uciekł ze sklepu. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Policjanci bardzo szybkiego zatrzymali napastnika. Mężczyzna był pobudzony i agresywny. Groził funkcjonariuszom, nie wykonywał ich poleceń i usiłował zaatakować jednego z mundurowych. Policjant użył broni, oddając strzał ostrzegawczy w powietrze.

Sprawca został zatrzymany. Okazał się nim 28-letni mieszkaniec Nowej Dęby. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Został przesłuchany i usłyszał 6 zarzutów popełnienia przestępstw.

W sobotę, Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu przychylił się do wniosku policjantów i prokuratora, i zastosował wobec podejrzanego środki zapobiegawcze w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

/  POLICJA

55 KOMENTARZE

 1. Ten delikwent powinien raczej trafić na psychiatryczny oddział zamknięty a nie do policyjnego aresztu.Nikt nie sprawdził czy przypadkiem nie leczy się on psychiatrycznie i ma z tego tytułu orzeczenie lekarskie?

  • Jak chory psychicznie to może zabijać?Nie ma napisane na czole „uwaga ja czubek”. O wódę umiał się upominać.Niech się cieszy że trafił na rozsądnych gliniarzy.

 2. Powinno się takich rozbójników na dłużej przytrzymać w areszcie. Policaje dali radę i przynajmniej nie zrobili większej wiochy jak z tą wariatką na CPNnie.

 3. O matko Boska spragnionego nie napoili, i jeszcze mu zalatwili na moj koszt wypoczynek na trzy miesiace a obiecuja mu dluzsze wczasy i za co ze byl spragniony

 4. Gdyby nie było głupiego zakazu sprzedaży alkoholu do 22 to nie byłoby pewnie całego incydentu!? Koleś by sobie grzecznie kupił pół litra i poszedł do domu spożywać!? A tak to stwarza się napięte i chore akcje zagrażające osobom trzecim, jeśli doszło by do tragedii to sumienia obciąża radnym głosującym za takim chorym zakazem

  • Co ty pierdolisz komuchu jeden to że za twoich czasów nie bylo czegoś takiego jak psychoedukacja i używano przemocy wobec dzieci to nie znaczy że musisz teraz dzielić na forum ignoranckimi jak i błędnymi spostrzeżeniami

 5. Gdyby wymachiwał nożem np przed amerykańskimi policjantami , już by nie żył. Ot inne szkolenie , co by nie mówić o polskiej policji nie jest aż tak agresywna , no może pominę duże aglomeracje …

  • Trzymał w ręce nunczako, a nie nóż.
   No i biały jest to może by mu policjanci w USA nic nie zrobili

 6. Jaki szacunek dla policjantów ? To ich praca , za taką pracę mają emeryturę po 25 latach pracy . Jak szacunek , to może piszmy też panie mechaniku szacun że wymienił pan klocki w aucie – to też jego praca , pani sprzątaczko szacun bo pani posprzątała – też to jej praca . Byli na służbie , zrobili to co do nich należało . I byli w trójkę , dobry policjant takiego gościa powinien w pojedynke bez broni rozpierniczyć

  • no nie no, teraz to jeszcze odznaczenia za odwagę dostaną… przecież my lubimy wydawać publiczne pieniądze na nagrody….

  • No a za co przydziela się odznaczenia np. politykom, nauczycielom, wojskowym, księżom, starostom, itp. ? Wytłumaczysz to?

  • Taki starosta zapisuje powiat do jakiegoś stowarzyszenia, płaci składki a następnie stowarzyszenie daje nagrodę. Pisali o tym.

 7. Kiedyś dwóch policjantów dostało wyróżnienia bo wymienili kobiecie żarówkę w aucie . Jeszcze za wszystko co zrobią na służbie niech im premię dadzą . Panie starosto , panie burmistrzu proszę wynagrodzić policjantów za ich sprawną akcję i dać im po 20 tys. premii .

 8. Nie badz taki ciemny gyby sie nie zapisal to by nie dostal , Ordon nie mondurowy a policja mu dala medal z siarki tez za kase

 9. Dobra robota. Tak trzymać Panowie Policjanci. Nowa Dęba – miasto w którym czuję się bezpiecznie i to bez STRAŻY MIEJSKIEJ

  • @Jakub,czujesz się bezpiecznie bez straży miejskiej?Ty mi/nam ty nie p i e r d o l.
   Gdy była straż miejska chodniki nie były zasrane przez psy. i nie potrzeba było tabliczek na trawnikach.Spokojnie sobie szedłem sam czy z dzieckiem po chodniku i nie rozglądałem się czy jakiś dureń pędzący na rowerze nie zrobi mi krzywdy.W nocy nie słychać było tylu pijackich wrzasków małolatów którzy wypili po piwku,zaszumiało głupiej w łepetynie i wtedy zaczyna się,rozwalanie wszystkiego po drodze.Straż miejska może nie była lubiana lecz była potrzebna.
   A teraz użytkownicy infonowadeba dalej,ujadać w moim kierunku.Wiedzcie jedno buraki,lotto mi (W)wasze ujadanie i bluzgi w moim kierunku

  • @Jakub,jeszcze jedno , z powodu braku patroli Straży i Miejskiej trudno przejść po chodnikach między blokami które to chodniki zajęte są przez parkujące na nich samochody.Nie wspomnę o samochodach parkujących na trawnikach.Proszę mi nie p i e r d o l i ć że to wina burmistrza,że powinien zbudować parkingi. Niech na przykład,ci co posiadają garaże nie wynajmują ich a swoje skorupy trzymają cały rok na przyblokowych parkingach.Takie przykłady można mnożyć,lecz coż,tego rada miejska nie widzi,skupia się na d o j e b a n i u burmistrzowi.Aby ubiec kolejne ujadanie informuję że nie jestem zwolennikiem obecnego burmistrza ani jego,jak to zaraz napiszecie ,,przydupasem”
   Mieszkańcy widzą te gierki i gierki te odnoszą skutek przeciwny od zamierzonego.Żebyście się nie ździwili,gdy zobaczycie wyniki najbliższych wyborów samorządowych.

 10. Ale jojca sie odpierdykaja jakieś kungfu pandy za moich czasów tego nie było, wódka leciała jak z nieba nikt nie musiał się bić o to a teraz to co, mało zarabiamy w tej dębie już za komuny było lepiej

 11. Tak wielu udowadnia nimi że Nowa Dęba to wiocha.pl, a ty nic ?

  • Kłują w oczy wulgaryzmy?Mają kłuć, gdyż wulgaryzmy w zdaniu są celowe i mają sprawić że wypowiedź dotrze do wielu czytających.Do Ciebie już dotarło,zasiane zostało ziarno wątpliwości co do likwidacji straży miejskiej i rozpoczętej kampanii przedwyborczej.I tak ma być, proszę się tylko nie pluć bo Wam śliny braknie.

 12. Starą miejska była potrzebna , żeby karać babcie z jajkami pod filarami , żeby karać starsze osoby za to że żle zaparkowali , żeby karać obcych kierowców za wyjazd pod prąd z biedronki . Chodniki i trawniki były zasrane jak i teraz , za takie coś straż miejska wystawiła góra 10 mandatów rocznie . Za straży miejskiej pijacy pili na plantach a straż miejska bała się do nich podejść zeby w łeb nie zarobić , jak przejeżdzali obok plant to głowy odwracali w drugą stronę żeby tylko tego nie widzieć . Jak w nocy pijana młodzież krzyczała , wywalała kosze na śmieci to oni w tym czasie jechali gdzieś na peryferie i tam w aucie leżeli . Ci Panowie ze straży to będąc uczciwymi powinni oddać wynagrodzenie które pobrali za ostatnie 2-3 lata . I też mi to lotto to Twoje ujadanie

  • Jak ktoś nie ma argumentów do ataku to zawsze wyjeżdża z tą wyświechtaną gadką będącą podstawą do rozwiązania straży miejskiej.Widziałem ile podpisów zebrano w petycji przeciwko rozwiązaniu straży miejskiej.Widziałem kto na sesji lekceważąca rzucił petycją,podziękuje mu się za to bo zamierza kandydować do rady. Miejsce handlu jest na hali targowej a nie pod filarami,nie zamierzam omijać slalomem siedzących przekupniów.Wypunktował bym resztę lecz nie warto gdyż nie dotrze to do (T)twojego maleńkiego móżdżku.
   Nie wysilaj się i nie wchodź ze mną w polemikę gdyż lotto mi (T)twoja odpowiedź.

 13. W Wyborach kazdy Radny co glosowal za likwidacja powinnien dostac wilczy bilet, a Pomyslodawcy tego absurdalneego pomyslu Pawlowi powinnien byc zakaz dozywotniego kandydowania nawet na soltysa,straz jest potrzebna bo od jej likwidacji w miescie jest burdel i anarchia

 14. Jak ktoś nie ma argumentów do ataku to zawsze wyjeżdża z tą wyświechtaną gadką będącą podstawą do rozwiązania straży miejskiej.Widziałem ile podpisów zebrano w petycji przeciwko rozwiązaniu straży miejskiej.Widziałem kto na sesji lekceważąca rzucił petycją,podziękuje mu się za to bo zamierza kandydować do rady. Miejsce handlu jest na hali targowej a nie pod filarami,nie zamierzam omijać slalomem siedzących przekupniów.Wypunktował bym resztę lecz nie warto gdyż nie dotrze to do (T)twojego maleńkiego móżdżku.
  Nie wysilaj się i nie wchodź ze mną w polemikę gdyż lotto mi (T)twoja odpowiedź. – Tak wygląda wyświechtana gadka

  • Kopiuj-wklej,tyle potrafisz maleńki człowieczku z mózgiem wielkości łepka od szpilki.Argumentów brak? Oj tak!

 15. Z tego co widzę to Vinci jest pewno byłym strażnikiem miejskim . Tym samym który to zbierał kupki po pieskach , żeby ludzie w nie nie wchodzili , wyłapywał durni pędzących na rowerach , w nocy przeganiał pijanych małolatów , przeganiał samochody z chodników , wchodził w d… burmistrzowi , No i co ? W końcu Cię strażniku teksasu odwołali , kiedyś wydawało Ci się , że jesteś Panem , prawie policjantem a co teraz ? – jesteś nikim . Masz jeszcze szczęście , że udało ci sie zachować pracę w urzędzie bo za to co żeście z ludzmi robili to Ci radni powinni doprowadzić do tego , żeby was z tego urzędu powyrzucali .

  • Żal d u p s k o ściska że nie było się funkcjonariuszem straży miejskiej?Widzę że tak i Tobie podobnym ujadającym na tym portalu również żal d u p s k o ściska.
   Wiedz o tym ujadający kundelku, że jestem mieszkańcem gminy Nowa Dęba który zapłacił mandat wystawiony przez Straż Miejską za złe parkowanie i nie mam o to żalu do nich żalu,trudno,należało się.W przeciwieństwie do Was ujadające kundelki które chciałyby robić co im się żywnie podoba potrafię przyznać się do błędu.A do budy burki!!!

 16. WY TU O PIERDOLACH A DO WYBOROW NA BURMISTRZA SZYKUJE SIE ZACNA I SZANOWANA OSOBA I JUZ NIE DLUGO OGLOSI SWOJA KANDYDATURE,WIESKOWI I DAMIANOWI GUL WYSKOCZY A WAM ROBACZKI GALY WYLEZA Z PODZIWU

  • Nie wierzę że się komuś będzie chciało babrać w tej polityczne lokalnej. Jak tak to Współczucia dla potencjalnych kandydatów serio

  • ty obserwator!!!, a ty jesteś czyim synem tej co jest nazywana monitoringiem osiedlowym zapewne? puknij się w ten pusty łeb

 17. Widzicie vinci, ukradliście cudzą ksywkę, co stawia was w szeregu ze złodziejami. Dość typowe dla osobników z gminu.

  Posiadacie więc walory, aby stać się członkiem PiS. Ze wskazaniem na słowo – członek…

  • Jak widzę były aktywista ZSMP lub PZPR się odezwał a może ojciec, były aktywista przekazał potomkowi wraz z plemnikami,,wicie towarzyszu” itp odzywki komusze we krwi lub w genach pozostały.
   Kradzież trzeba udowodnić a nie pomawiać i drzeć facjatę,pisałem udowodnij!

  • Sami widzicie że doskonale rozumiecie gdy się do was gada językiem proletariatu i bardzo się wtedy aktywizujecie. Nie powinno to nikogo dziwić, albowiem nie potrzeba do tego jakiegoś specjalnego wykształcenia. Podejrzenie iż jest to dla was jedyna zrozumiała forma komunikacji, okazało się być trafne. I w połączeniu wraz z nieodpartą waszą chęcią przywłaszczania sobie tego co cudze, tworzy z was towarzyszu idealnego kandydata na członka PiS. Ze wskazaniem na słowo – członek…

 18. Towarzyszu winci…
  28 lipca 2023 at 00:14

  Jak widzę doskonale znasz komuszy język ,,wicie,rozumicie”.
  Szkoda tylko że w latach transformacji komuszy pomiocie,nie wywieszano (W)was
  na drzewach do dziesiątego pokolenia tak jak to zrobiono z niektórymi czerwonymi pająkami w Rumuni.We krwi pozostały przekazane (C)ci ubeckie geny i ubeckie nawyki,pewnie rodzic przekazał (C)ci WUML-owskie nauki.

  • Vinci weź i daruj se i nie rżnij paniska bo sam widzisz że wioche i siare tylko robisz. Wystarczy że przeczytamy co napiszesz i wiemy co ty jesteś. Nie musisz jeszcze się tym chwalić. Może faktycznie lepiej byłoby skończyć jakąś szkołę….

 19. Anonim
  28 lipca 2023 at 09:48

  ,,se”to możesz strzelić konika.
  Jest takie przysłowie:
  ,,jak do ciebie nie jadą to wrót nie otwieraj”
  lub to drugie,dosadne może szybkiej dotrze do (T)twojego pustego łba:

  ,,jak cię nie chcą dup..czyć to tyłka nie nadstawiaj”

 20. Czy tu jest jakiś admin ? Ktoś kto pilnuje tego forum żeby tu nie było słów wulgarnych ? Czy może sam redaktor tego serwisu pisze te wulgaryzmy ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here