BEZ UPRAWNIEŃ DO KIEROWANIA POJECHAŁ DO SZKOŁY PO DZIECKO. OKAZAŁO SIĘ, ŻE JEST POSZUKIWANY

13

Policjanci z Komisariatu Policji w Nowej Dębie zatrzymali mężczyznę, który pomimo braku uprawnień do kierowania wybrał się samochodem do szkoły po dziecko. Aby uniknąć konsekwencji, w trakcie kontroli podał funkcjonariuszom dane zmarłej osoby. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany przez dwie prokuratury rejonowe.

W poniedziałek przed godz. 17, policjanci pełniący służbę na terenie Nowej Dęby, zatrzymali do kontroli drogowej kierującego fordem mondeo. Za kierownicą pojazdu siedział mężczyzna, który podczas legitymowania, nie posiadał przy sobie żadnego dokumentu tożsamości. Początkowo mundurowym, przedstawił się zmyślonym nazwiskiem, a później podawał dane zmarłej osoby.

Bardzo szybko, okazało się co było powodem, przez który mężczyzna wprowadzał w błąd policjantów, co do swojej tożsamości. Kiedy policjanci sprawdzili kierowcę forda, okazało się, że w ogóle nie powinien wsiadać za kierownicę auta, ponieważ nie posiadał do tego uprawnień. Mężczyzna powiedział, że jechał do szkoły po dziecko.

Dodatkowo w trakcie sprawdzenia, okazało się, że 29-latek, jest również poszukiwany przez dwie prokuratury rejonowe w Lipsku i w Stalowej Woli, w celu ustalenia jego miejsca pobytu.

29-letni mieszkaniec Nowej Dęby za wszystkie popełnione wykroczenia, będzie teraz odpowiadał przed sądem. Mężczyznę zobligowano do osobistego zgłoszenia się do organów ścigania, w zainteresowaniu których pozostaje.

13 KOMENTARZE

  1. Nasi dzielni milicjanci znów się wykazali i złapali groźnego bandziora, będzie medal od generała i pamiątkowy dyplom

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here