Ćwiczenia ratownictwa lodowego

8
PSP TBG

Jednostki Ratowniczo-Gaśnicze w Tarnobrzegu i Nowej Dębie prowadzą ćwiczenia z zakresu ratownictwa lodowego.

Ćwiczenia odbywają się w ramach doskonalenia zawodowego i prowadzone są na różnych zbiornikach wodnych, m.in. na zalewie wodnym w Nowej Dębie oraz zbiorniku wodnym w Tarnobrzegu.   Podczas ćwiczeń strażacy doskonalą techniki stosowane podczas ratowania osób poszkodowanych pod którymi załamał się lód.

 

Opracowanie: bryg. Jacek Widuch, KM PSP w Tarnobrzegu
Zdjęcie: mł. bryg. Wojciech Partyka, mł. kpt. Mateusz Frańczak, KM PSP w Tarnobrzegu

8 KOMENTARZE

    • Zadaj sobie pytanie kto jest radnym w twoim sołectwie. Jak rozwiążesz te zagadkę to go rozlicz. Zapewne ma na imię albo Marian albo Staszek albo Helka. Działaj!

  1. Widziałem na własne oczy jak helka łopata machala dla dobra narodu, Polskiego, katolickiego na własnym podjeździe bo pług z powiatowki jej zasypał wjazd;))

  2. Panie Marku, dziękuję za możliwość wypowiedzi, wspólne przeżycia i wielkie przygody. Niestety nie jesteśmy już tak młodzi. Czas dla mnie opuścić Info. Przygody nadszedł kres. Trzymam kciuki za Info-Powiat albo lepiej za Info-Podkarpacie. Witamy przyjeżdżające wojsko, mając poczucie dopełnienia swoich małych osiedlowych obowiązków. Życzę zdrowia, napitku, zakąski, radości z pracy i niesłabnącego humoru z gitaro wśród zwierząt.

    Może kiedyś, jeśli dożyję emerytury, zgromadzę wokół siebie małe lasowiackie dziatki i zagadnę je tymi o to słowami Mistrza Wacława:

    „Posłuchajta…”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here