CZERWCOWY WEEKEND NA DROGACH POWIATU TARNOBRZESKIEGO

3

Za nami długi czerwcowy weekend. Nad bezpieczeństwem podróżnych czuwało, blisko 100 funkcjonariuszy prewencji i ruchu drogowego. W tym okresie policjanci skontrolowali 230 kierowców. Na drogach powiatu tarnobrzeskiego doszło do 1 wypadku, w którym ranna została 1 osoba. Policjanci zatrzymali 8 praw jazdy i udaremnili dalszą jazdę 3 nietrzeźwym rowerzystom. Ujawnili 103 wykroczenia dotyczące przekroczenia dozwolonej prędkości.

 

Od środy do niedzieli, na drogach powiatu tarnobrzeskiego panował wzmożony ruch. Funkcjonariusze zwracali szczególną uwagę na stan trzeźwości kierujących oraz prędkość, z jaką poruszają się pojazdy.

Policjanci interweniowali też wobec kierujących, którzy popełniali wykroczenia. Na drogi wyjechali policjanci na motocyklach, a także radiowozy, zarówno oznakowane, jak i nieoznakowane, wyposażone w wideorejestratory.

Jednym z głównych zadań policjantów było ułatwienie ruchu pojazdów na głównych węzłach komunikacyjnych i drogach wylotowych z miast. W razie potrzeby funkcjonariusze wyznaczali objazdy, informowali kierowców o ewentualnych utrudnieniach lub ręcznie kierowali ruchem.

Nad bezpieczeństwem podróżujących czuwało blisko 100 funkcjonariuszy prewencji i ruchu drogowego. W tym okresie policjanci skontrolowali 230 kierowców, legitymowali 281 osób.

W czasie długiego czerwcowego weekendu na drogach powiatu tarnobrzeskiego doszło do wypadku drogowego, w którym ranna została 1 osoba. Policjanci odnotowali kolizji drogowych, ujawnili 103 wykroczenia w których kierowcy przekroczyli dozwoloną prędkość. Zatrzymali 8 praw jazdy. Udaremnili dalszą jazdę nietrzeźwym rowerzystom.

 

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here