Dezynfekcja miejsc publicznych

11

W trosce o zdrowie mieszkańców miasta, w dniu 4 maja 2020 r. rozpoczęto dezynfekcję miejsc publicznych na terenie miasta, gdzie potencjalnie może z nich korzystać najwięcej ludzi. Dezynfekcja prowadzona będzie w godzinach od 5.00 do 10.00. Do dezynfekcji stosowany jest roztwór podchlorynu sodu o stężeniu 0,05%. Roztwór w tym stężeniu jest bezpieczny dla środowiska, ludzi i zwierząt.
Ze względu na niemożliwy do określenia czas zagrożenie epidemicznego, akcja prowadzona będzie cyklicznie tak długo, jak to będzie konieczne.

SK/MN

UMIG

11 KOMENTARZE

  1. Ja się ze szwagrem i somsiadem dezynfekujemy trzeci dzień i żadnego kurławirusa nie złapaliśmy, jest może jakaś dotacja na wsparcie takiego obywatelskiego czynu? Podobno Morawiecki jakieś tarcze ogłasza, może jakaś TARCZA 0.7 by się zdała…? Wasze zdrowie!

  2. gdzie jest nasza władza osoby starsze czekają na pomoc pan ordon pan sudoł niemają \tak gmina dba o najstarszych seniorów wstyd

  3. zakład nie legalnie stolarski ma sie dobrze hodzą bez masek gdzie jest dzielnicowy hory czy ma ulice podgurze w \może w kącu zajmie się dany użąd mamy już dość tych maszyn po 15

  4. Zróbcie burdel na terenie po byłej kotłowni, niech się zarażają szychy podkarpackie i nowodębskie %* kupta se to

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here