Środki ochrony indywidualnej dla szkół i placówek oświatowych

10

Strażacy z Komendy Miejskiej PSP w Tarnobrzegu uczestniczą w dystrybucji środków ochrony indywidualnej przeznaczonych dla szkół oraz innych placówek oświatowych.

Działania tarnobrzeskich strażaków prowadzone są na mocy uzgodnień między Ministerstwem Zdrowia i Ministerstwem Spraw Wewnętrznych i Administracji i mają na celu sprawne dostarczenie maseczek i płynu do dezynfekcji rąk dla placówek oświatowych na terenie miasta i powiatu tarnobrzeskiego. Środki ochrony indywidualnej zostały zapewnione przez Ministerstwo Zdrowia.

Dotychczas w ramach akcji do 48 tarnobrzeskich szkół i placówek oświatowych trafiło 33 300 maseczek ochronnych oraz 1692 litry płynu do dezynfekcji rąk.

Opracowanie: bryg. Jacek Widuch, KM PSP w Tarnobrzegu
Zdjęcia: archiwum KM PSP w Tarnobrzegu

10 KOMENTARZE

 1. Gdzie logika? Było 200 przypadków dziennie to pozamykali szkoły, uczelnie i urzędy. Teraz jest kilkakrotnie więcej przypadków niż wtedy i otwierają szkoły. Po co? Wszyscy wiemy, że planują drugi lockdown, więc moim zdaniem otwarcie szkół przy zwiększonej ilości przypadków jest tylko po to, by mieć pretekst do drugiej blokady wszystkiego tak jak przed kilkoma miesiącami.

 2. Najpierw przez miesiąc śmiech z maseczek ze strony ministra zdrowia i rządzących. Potem nagła zmiana decyzji, że niby chronią i trzeba nosić. Zamykanie szkół przy 100-200 przypadkach, a teraz otwierają, gdy dziennie jest co najmniej 500 :)

  Narodowi czempioni, totalni amatorzy. Brak słów normalnie.

  Przed wejściem do sklepu mijasz dziesiątki ludzi. Wchodzisz do sklepu musisz mieć maseczkę. Wychodzi ze sklepu, zdejmujesz ją i mijasz tych samych ludzi z którymi stałeś w kolejce, ale na zewnątrz maski już nikt nie ma :) Potężna logika narodowych czempionów.

  Wiadomo, maseczki trzeba nosić, by politykersi sobie nakradli. To główny cel.

 3. Wiele szkół zrezygnowało z uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego. Niestety gmina N.Dęba nie. Np w Jadachach spędzono ok 200 osób (nauczyciele, rodzice i dzieci) do małego kościoła. Nie było możliwości zachowania jakiegokolwiek dystansu. W samej szkole również o zachowaniu „dystansu” można tylko pomarzyć.

  • Jakos tłok w biedronce czy na hali targowej, czy wakacjach, w barach nikomu nie przeszkadza. Jesteś wyznawcą wirusa to załóż maskę i daj normalnie żyć innym – normalnym. Nieopatrznie sie sklada ze wirus bedzie tylko w szkołach i w gabinetach lekarskich ( oprócz prywatnych) . Zacznij używać tego co Bozia dała pod czaszka.

  • Jaki spęd? To już do kościoła iść nie można? W każdą niedzielę wirus nie obowiązuje, a nagle na rozpoczęciu roku szkolnego wszystkich pozabija? Zresztą wszyscy po szkole się spotykają normalnie i bez masek, tam przecież wirus już nie obowiązuje… Działa tylko w państwowych instytucjach w godzinach pracy, u lekarza, dopóki po państwowym dyżurze nie otworzy prywatnego gabinetu…

 4. Nie ma żadnej pandemii. Zrobili wam sieczkę z mózgów i wmówili wam że zwykła grypa to śmiertelny wirus. Wstyd mi, że rząd PiS na który głosowałem brnie w to kłamstwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here