PODSUMOWANIE DZIAŁAŃ „BEZPIECZNY MAJOWY WEEKEND 2018”

1

Dobiegł końca długi majowy weekend. Dla funkcjonariuszy był to jednak czas wytężonej służby, której celem było zapewnienie bezpieczeństwa podróżującym. W tych dniach, na drogach powiatu tarnobrzeskiego doszło do 4 wypadków drogowych, w których rannych zostało 6 osób. Policjanci odnotowali 16 kolizji drogowych. Zatrzymali 13 kierujących, którzy wsiedli za kierownicę, mimo że wcześniej pili alkohol.

Kilkudniowy wypoczynek już za nami. Niestety nie wszyscy wzięli pod uwagę apele o bezpieczną, rozważną jazdę.

Od 27 kwietnia policjanci czuwali nad bezpieczeństwem podróżujących, prowadząc działania kontrolno-prewencyjne „Bezpieczny Majowy Weekend 2018”, których celem było zapewnienie nadzoru nad bezpieczeństwem, porządkiem i płynnością w ruchu drogowym.

Podczas prowadzonych działań, na terenie powiatu tarnobrzeskiego doszło do 4 wypadków drogowych, w których rannych zostało osób. Policjanci interweniowali na miejscu 16 kolizji drogowych. W tych dniach, zatrzymali 13kierujących, będących pod działaniem alkoholu.

  • Wczoraj przed godz. 21, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 49-letniego rowerzystę, w miejscowości Jadachy w gminie Nowa Dęba. Badanie trzeźwości wykazało u kierowcy jednośladu 1,66 promila alkoholu w organizmie.
  • Dzisiejszej nocy policjanci pełniący służbę na terenie Tarnobrzega, zatrzymali na ul. Sienkiewicza, dwóch 19-letnich rowerzystów. Obaj posiadali po blisko promilu alkoholu w organizmie.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here