DZIAŁANIA NA RZECZ BEZPIECZEŃSTWA NA PRZEJAZDACH KOLEJOWYCH

1

Wczoraj policjanci ruchu drogowego z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu wspólnie z funkcjonariuszami Straży Ochrony Kolei z Nowej Dęby przeprowadzili działania pn. Bezpieczny przejazd kolejowy. Podczas akcji funkcjonariusze ujawnili 46 naruszeń przepisów w ruchu drogowym, w rejonie przejazdów kolejowych.

Celem działań było zwrócenie uwagi użytkownikom dróg na konieczność zachowania szczególnej ostrożności w okolicach torów oraz przejazdów kolejowych. Dlatego też prowadzone działania odbyły się na terenie powiatu tarnobrzeskiego w 8 punktach, od godziny 6.00 do 22.00.

Policjanci ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu wspólnie z funkcjonariuszami Straży Ochrony Kolei z Nowej Dęby zwracali uwagę na właściwe zachowania kierowców, rowerzystów i pieszych w rejonach skrzyżowań dróg i torów oraz przypominali przepisy dotyczące zasad poruszania się w takich miejscach.

Podczas działań policjanci, nałożyli 46 mandatów karnych za rażące wykroczenia drogowe. Wśród ukaranych znaleźli się zarówno kierowcy, jak i piesi.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here