GROZIŁ W LISTACH – USŁYSZAŁ ZARZUTY

5

Do 2 lat pozbawienia wolności grozi 33-letniemu mężczyźnie, który podejrzany jest o kierowanie gróźb karalnych wobec osób, które według niego, miały ogrzewać swoje domy, paląc w piecach śmieci. Policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę. Zebrany materiał dowodowy pozwolił mundurowym na przedstawienie sprawcy 5 zarzutów popełnienia przestępstwa.

W ubiegłym roku do kilku mieszkańców jednej z miejscowości w gminie Nowa Dęba, zaczęły przychodzić listy. Anonimowy autor przesyłek, groził w nich właścicielom domków jednorodzinnych. Twierdził, że swoje domy ogrzewają śmieciami, które palą w piecach. Pokrzywdzeni o tym zdarzeniu powiadomili policjantów z Nowej Dęby.

Funkcjonariusze prowadząc czynności, wytypowali podejrzewanego mężczyznę. Powołany biegły, z zakresu ekspertyzy dokumentów, potwierdził zgodność charakteru pisma zatrzymanego z charakterem pisma z listów. Policjanci przesłuchali mężczyznę, a zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu 5 zarzutów popełnienia przestępstwa. Sprawca przyznał się do zarzucanych mu czynów.

/Policja

5 KOMENTARZE

  1. No staje za tym chłopakiem całe poręby to jeden śmierdzący komin,ale wisniacza mentalność,śmieci do wyrzucenia zero a wkominie czarno,straż miejska gdzie jest ???

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here