KONKURS PLASTYCZNY „BEZPIECZNE WAKACJE 2019” ROZSTRZYGNIĘTY

2

W Komendzie Miejskiej Policji w Tarnobrzegu wyłoniono zwycięzców konkursu plastycznego pn. „Bezpieczne Wakacje 2019” na szczeblu powiatowym. Członkowie komisji spośród nadesłanych 117 prac plastycznych wybrało 18, które wezmą udział w dalszym etapie wojewódzkim. Autorzy zwycięskich prac otrzymają nagrody ufundowane przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu oraz Starostwo Powiatowe w Tarnobrzegu.

Dziś w budynku Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pn.” Bezpieczne Wakacje 2019”, który adresowany był do uczniów w kategorii wiekowej od 6 do 15 lat. Główny cel kolejnej edycji konkursu to kształtowanie u dzieci i młodzieży świadomego przestrzegania zasad bezpieczeństwa w codziennych sytuacjach życiowych.

Jury konkursowe biorąc pod uwagę zgodność z tematyką, kreatywność, technikę oraz oryginalność wykonania oceniało 117 prac plastycznych nadesłanych z 8 szkół podstawowych z Tarnobrzega i powiatu tarnobrzeskiego. Po burzliwym głosowaniu członkowie komisji pod przewodnictwem Komendanta Miejskiego Policji w Tarnobrzegu p.o. nadkom. Marka Pietrykowskiego wyłoniło 18 prac, przyznając miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych:

Powiat Tarnobrzeski:

Kategoria wiekowa 6-9 lat:

  • I miejsce – Roksana Baran, Szkoła Podstawowa Dąbrowica, lat 8
  • II miejsce – Emilia Bozek, Szkoła Podstawowa Dąbrowica, lat 8
  • III miejsce – Nikola Skrzypacz, Szkoła Podstawowa Krawce, lat 8

Kategoria wiekowa 10-12 lat:

  • I miejsce – Ewelina Ortyl, Szkoła Podstawowa Dąbrowica, lat 12
  • II miejsce – Michalina Wołosz, Szkoła Podstawowa Nowa Dęba, lat 12
  • III miejsce – Amelia Ślęzak, Szkoła Podstawowa Baranów Sandomierski, lat 10

Kategoria wiekowa 13-15 lat:

  • I miejsce – Izabela Durtka, Szkoła Podstawowa Tarnowska Wola, lat 13
  • II miejsce – Amelia Stadnik, Szkoła Podstawowa  Krawce lat 13
  • III miejsce – Oliwia Skrzypacz, Szkoła Podstawowa  Krawce, lat 13

Gratulujemy zwycięzcom konkursu i przypominamy, że ich prace będą reprezentowały nasz powiat w finale wojewódzkim, a także każdy z autorów otrzyma nagrodę ufundowaną przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu oraz Starostwo Powiatowe w Tarnobrzegu.

Wszystkim uczestnikom także dziękujemy za udział w konkursie.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here