Mężczyzna ukradł alkohol i szarpał pracownicę sklepu. Policjanci znaleźli go w lesie

23
Fot. Policja

Niespełna kilkanaście minut potrzebowali policjanci z Komisariatu Policji w Nowej Dębie, aby zatrzymać 20-latka podejrzanego o kradzież rozbójniczą. Mężczyzna ukradł w markecie alkohol, a następnie szarpał, odpychał i uderzył w rękę pracownicę sklepu. Napastnik, po zdarzeniu uciekł do pobliskiego lasu, gdzie znaleźli go funkcjonariusze. Sprawca trafił do policyjnego aresztu, już usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa. Za popełniony czyn grozi mu kara pozbawienia wolności do 10 lat.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz.19, w jednym z marketów spożywczych w miejscowości Nowa Dęba w powiecie tarnobrzeskim. Ustalono, że młody mężczyzna będąc na stoisku z alkoholem, zabrał z półki półlitrową butelkę wódki, chowając ją za pasek spodni, usiłował wyjść ze sklepu nie płacąc za towar.

Jedna z pracownic, zauważyła kradzież i natychmiast zareagowała. Podbiegła do mężczyzny i próbowała go zatrzymać. Wówczas złodziej uderzył kobietę w rękę, szarpał i odpychał ją, po czym z łupem uciekł ze sklepu do pobliskiego lasu. Policjanci, natychmiast udali się na miejsce zdarzenia, ustalili dokładny rysopis mężczyzny, sprawdzili monitoring.

Policyjne patrole rozpoczęły poszukiwania sprawcy, sprawdzając przyległy teren wzdłuż ul. Jasnej. W tym czasie funkcjonariusze służby śledczej sprawdzali teren pobliskiego lasu. Po krótkim czasie policjanci zauważyli na leśnej ścieżce mężczyznę, którego rysopis odpowiadał sprawcy kradzieży rozbójniczej. Mundurowi zatrzymali mężczyznę, którym okazał się 20-letni mieszkaniec Nowej Dęby. Notowany w przeszłości za czyny karalne.

20-latek był pijany. Badanie urządzeniem wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie. Sprawca już usłyszał zarzut dotyczący kradzieży rozbójniczej. Za popełnione przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności od roku do lat 10. O jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd.

/Policja

23 KOMENTARZE

 1. Anonim, prawda boli? Jak Ty możesz z tym żyć? Ale dostałeś już 13 od Jarka więc stać cie na maupke, wypij za powodzenie pis-u w wyborach za garażem żeby twoja stara cie nie spatrzyla bo do konfesjonału za ucho zaprowadzi. Ale co ja pisze, przecież wam esbekom i milicjantom emerytury pozabierali to zostało tylko pryte kupić na otarcie łez i poszczekać z żalu

 2. anonim, jak to u was jest ? Poranek pisze pierwszy swoje wpisy tutaj, czy kto wcześniej dopadnie komputera?

  Ale wiesz że kościół i PiS nie pochwalają takich związków…

  • Właściciel tej gadzinówki to Agora SA, naprawdę wstyd POwoływać się na te pseudo media

  • Ci żołnierze chrystka to psychole, frustraci i patologia. W większości ludzie bez szyji. Swoją pseudo ideologią chcą niewierzących sprowadzać na słuszną jedynie Im drogę. Z nimi w przyszłości będzie problem, większe podziały i nienawiść do każdego. Co ta wiara im robi że stają się tacy głupi? Popatrzcie na tych naszych chrystusików. Normalni nie są.

 3. Chyży Rój
  Co ty będziesz komuś mówił co ma czytać a ci nie czytać. Tu idź czytaj Gościa Niedzielnego i w podskokach do kościółka zaiwaniaj.

 4. Chociaż w twoim przypadku to ten będzie raczej wioskowy, a nie wojskowy…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here