NOWY RADIOWÓZ DLA POLICJANTÓW Z NOWEJ DĘBY

35

Do policjantów z Komisariatu Policji w Nowej Dębie trafił nowy oznakowany radiowóz. Volkswagen Caddy, to samochód klasy aut miejskich, został sfinansowany ze środków budżetowych KGP. Nowy radiowóz z pewnością poprawi warunki służby funkcjonariuszy, co przełoży się na wzrost poczucia bezpieczeństwa mieszkańców miasta i gminy Nowa Dęba. Przekazanie nowego pojazdu odbyło się pod koniec grudnia 2020r.

Nowy oznakowany radiowóz będą wykorzystywać w codziennej służbie policjanci z Komisariatu Policji w Nowej Dębie. Volkswagen Caddy został zakupiony ze środków pochodzących w całości z Programu Modernizacji Policji na lata 2017 – 2020. To nowoczesny pojazd wyposażony w benzynowy silnik o pojemności 1,4 litra. Przekazanie odbyło się 30 grudnia 2020 r.

Nowy radiowóz z pewnością przyczyni się do zwiększenia skuteczności działań policji oraz wzmocni poczucie bezpieczeństwa lokalnej społeczności.

35 KOMENTARZE

 1. No z pewnością się przyczyni do zwiększenia poczucia mojego bezpieczeństwa – haa,haa! A ja się pytam: jakie kroki zapobiegawcze podjęła rada miasta po tragicznym wypadku z udziałem rowerzysty na ul. Jana Pawła II ? Bo nadal wariaci szaleją autami po mieście – tylko czekać na kolejną tragedię z udziałem pieszych lub rowerzystów (puk,puk – na wszelki wypadek odpukać).

  • ul JP jest drogą powiatową ale zobaczysz że będą podniesione przejścia dla pieszych załatwione

  • A co twoim zdaniem mają zrobić? Większe kary finansowe, zabranie prawa jazdy czy przepisy prawa nie spowodują, że nagle ludzie nie będą dopuszczać się złych czynów.

   Co mają zrobić? Na każdym rogu wystawić patrol i 24/h kontrolować czy wszyscy przestrzegają przepisów? Kto miałby za to zapłacić?

   Problem jest w ludzkiej mentalności. Wystarczy odrobina rozwagi i zdrowego rozsądku i byłoby lepiej, ale po co się zmieniać, nie?

  • Ważne że sesje zdjęciowa sobie zrobili,zamieścili na tym portalu I na tym koniec. I tym wyrazili swoje zmartwienie tą sprawa ;( Ale na próg zwalniajacy gminy nie stać!!! Doszło do tragedii I nic nie nauczyło.

  • Nie wiem skąd ty czerpiesz te dane, ale ja tam codziennie jeżdżę i ludziska jeżdżą około 40-50 km/h. Droga nierówna – pełno dziur.

 2. Naprawdę trzeba było pisać dwa razy to samo? Ciężko coś wymyśleć, by nie powielać słów, czy może ciężko robić newsa z dwoma zdaniami?

 3. Snajper
  No wlasnie , a czemu to Pan Burmistrz ani Pan Wolan nic sie nie chwala ze remiza w Jadachach zostala oddana do uzytkowania , impreza byla huczna troche guzikow sobie poobrywali az policjanci pomagali zbierac . Chyba tym nowym radiowozem.

 4. Czy to prawda ze bloki dla wojska będa budowane w sąsiedniej gminie? A dokladnie w Krzątce. Gdyby ktos sie zastanawial dlaczego od strzelnicy bojowej wybudowali droge przez las do Krzątki to juz wie.

 5. Te mieszkaniec – zanim zaczniesz kogoś wyzywać od prowokatorów – nieuku jeden – wystarczy spojrzeć na mapę aby stwierdzić że większość tj około 80% leży na terenie powiatu kolbuszowskiego. A anonim napisał – „prawie” – a to samo znaczy co większość nie całość.

 6. Czyli co tam się działo w tych jadachach?? Wieść niesie ze jeden z rajcow byl Najmanem i szukał sparingpartnerów ? Prawda to czy nie ??

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here