Pijany rowerzysta został ukarany mandatem w wysokości 2,5 tys. zł

32

Surowe konsekwencje jazdy w stanie nietrzeźwości spotkały rowerzystę, który został zatrzymany do kontroli drogowej na drodze w gminie Nowa Dęba. 32-letni mężczyzna jechał rowerem, mając blisko promil alkoholu w organizmie. Policjanci za popełnione wykroczenie ukarali mężczyznę mandatem w wysokości 2,5 tys. złotych

Wczoraj o godz. 13, policjanci ruchu drogowego zatrzymali na drodze w Chmielowie do kontroli drogowej rowerzystę. 32-letni mężczyzna był pijany. Badanie urządzeniem wykazało 0,84 promila alkoholu w jego organizmie. W związku ze zmianą wysokości grzywny nakładanej w drodze mandatu karnego, która obowiązuje od 1 stycznia 2022 r., policjanci ukarali mieszkańca Cygan mandatem karnym w wysokości 2,5 tys. złotych.

Zgodnie z nowymi przepisami, za kierowanie po drodze publicznej lub w strefie zamieszkania pojazdem innym niż mechaniczny przez osobę nietrzeźwą lub będącą pod działaniem środka działającego podobnie do alkoholu, grozi mandat karny w kwocie 2500 złotych.

32 KOMENTARZE

 1. Chore pisowskie państwo. Na rowerze po pijaku grzywna 2500zl, posiadanie trawy na własny użytek dostajesz wyrok- jesteś pospolitym przestępcą. Malowanie sprayem murów zabytkowego kościoła w Warszawie- areszt tymczasowy na 3 miesiące. Pytanie co będzie dalej? Pamiętam jak za gówniarza koledzy Jeździli WSK-ami bez prawa jazdy po ulicy. Kiedyś policja za coś takiego spuszczała powietrze i trzeba było pchać do domu. Dziś za to stajesz się przestępcą. Nawet dzieci nie chodzą po drzewach bo przecież to niszczenie przyrody. Nikt się nie odważy bo wszędzie pełno samozwańczych stróżów prawa, którzy wszystkiego pilnują. Dziś nawet można pozbawić człowieka wolności wykonując do niego połączenie telefoniczne. Bez decyzji na piśmie, bez prawa do odwołania…. Ludzie dali się wciągnąć w jeszcze gorszy totalitaryzm niż za PRL. Najlepsze jest to, że większość z nich popiera te wszystkie działania władzy. Przyklaskuje policji, która na licznych filmach dostępnych na YouTube rzuca na ziemię a następnie kopie i dusi obywateli tylko dlatego że jechali w BMW przekraczając dozwoloną prędkość ubrani na dodatek w dresy i sportowe obuwie, lub nie założyli szmaty na twarz w centrum handlowym narażając na ogromne niebezpieczeństwo wszystkich pozostałych.

  • Zdecydowanie popieram . Długo by jeszcze można pisać, jak bardzo nisko jako naród i jako ludzie upadliśmy . Jeden patrzy na drugiego wilkiem, nierzadko chowa się za sklepowe półki i dzwoni na policję bo…ktoś tam nie ma szmaty na twarzy, jakby ona była antidotum na wszelkie zło. Ile agresji , ile nienawiści w nas. Jakbyśmy co najmniej byli zwalczającymi się dzikimi plemionami. Ci zaszczepieni, to raczej chyba odporni ale nadal chodzą zamaskowani , ci nie , a więc niebezpieczni. Zaszczepić, zaszczepić ich choćby na siłę.Ludzie ruszcie wreszcie głowami, nie dajcie się manipulować, nie dajcie się dzielić , pozwólcie innym decydować o sobie, o swoim ciele , o swoim zdrowiu i o wielu, wielu innych rzeczach.

  • Aleja Zwycięstwa
   29 stycznia 2022 at 23:27

   Nie chcieliśta sirpa i młota to tera mota, bida i bezrobota.

  • taki wsiorz, w ubabranych obornikiem gumofilcach, z gębą pełną dziur zamiast żółtych zębów, a na gębie zarost jak zapałki powtykane w gó..no… Spod niepranej od wieków czapki, wyłażących kudłów błyszczących, tłustych włosów…

  • Stary Bober, ale z ciebie wieśniak
   30 stycznia 2022 at 10:25

   Z opisu to tak jakbym widział twojego ojca, aleś szczegółowo go opisał.

 2. to będziecie mieli grzech śmiertelny i żaden ksiondz go wam nie odpuści

  • Czy ktos zajmie sie małym poligonem w Nowej Dębie na osiedlu Północ ul Kościuszki,idzie wiosna acały plac bedzie rozjechany i muldy z bagnem włącznie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here