Przekroczył prędkość o 84km/h. Stracił prawo jazdy na 3 miesiące

23

Policjanci z tarnobrzeskiej grupy SPEED zatrzymali 8 kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h. Rekordzistą okazał się 29-letni mieszkaniec Nowej Dęby, który w terenie zabudowanym jechał renaultem 134 km/h, przekraczając dozwoloną prędkość o 84 km/h. Kierowcy, poza utratą praw jazdy, otrzymali mandaty, a na ich konta trafiły punkty karne.

Nadmierna prędkość na drodze, niesie za sobą zagrożenie zarówno dla nas samych, jak i dla innych uczestników ruchu drogowego. Nie wszyscy jednak o tym pamiętają. W ciągu ostatnich kilku dni policjanci z grupy SPEED zatrzymali na drogach powiatu tarnobrzeskiego 8 kierujących, którzy naruszyli przepisy ruchu drogowego, przekraczając dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym.

 • Rekordzistą okazał się 29-letni mieszkaniec Nowej Dęby kierujący renaultem, którego wczoraj po godz. 8, na drodze w Padwi Narodowej, zatrzymali do kontroli drogowej policjanci z grupy SPEED. Kierowca renault jechał z prędkością 134 km/h, przekraczając dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 84 km/h.
 • Tego samego, dnia policjanci zatrzymali 24-letniego kierowcę forda. Mieszkaniec Mielca jechał tarnobrzeską Wisłostradą z prędkością 111 km/h, przekraczając dozwoloną prędkość o 61 km/h.
 • W poniedziałek po godz. 16, na drodze w Nowej Dębie, policjanci zatrzymali kierowcę peugeota. 42-letni mężczyzna jechał ulicą Łagockiego z prędkością 118 km/h, przekraczając prędkość jazdy o 68 km/h.
 • Także w poniedziałek, 49-letni kierowca toyoty pędził przez Tarnobrzeg z prędkością 108 km/h.
 • Podczas minionego weekendu 40-letni kierowca mazdy, jechał drogą w Stalach w gminie Grębów, z prędkością 104 km/h.
 • Również w Stalach, policjanci z grupy SPEED zatrzymali 32-letniego kierowcę volvo, który jechał z prędkością 104 km/h, przekraczając dopuszczalną prędkość o 54 km/h.
 • Tarnobrzescy policjanci zatrzymali dwóch kierowców – mieszkańców Stalowej Woli, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 54km/h.

Zatrzymani do kontroli kierowcy na trzy miesiące stracili swoje prawa jazdy, otrzymali mandaty i punkty karne.

23 KOMENTARZE

  • Glupoty piszesz tam gdzie obszar jest gęsto zaludniny o wypadek nie trudno jadłaś szybciej niż nakazują przepisy nie nadrobić sie wiele co nie ma znaczenia.

 1. Jak jedzie jakiś debil 40km/h po wiadukcie na którym jest 70km/h to się dziwicie, że ktoś się wkurwi i naciska na gaz??? W takim tempie do roboty do Kolbuszowej musiałabym wyjeżdżać półtorej godziny wcześniej z domu. Co mnie interesuje, że się dziadek puntem do sklepu nie spieszy? To niech pójdzie spacerem, a nie sznur aut za nim i każdy się wkurwia czy do pracy zdąży. Dlaczego dla takich kierowców nie ma mandatów? Niech przybliży do wskazanej prędkości, a nie 30 czy 40 km na godzinę mniej.

  • Tylko dziadek wypadku nie spowoduje tylko mlody i korek gotowy i co wtedy.A jak do tej pory ja nie spotkałem się z sytuacją by do worków plastikowych pakowano trzech czy czterech dziadków.A mlodych co jakiś czas.Wara od starszych kierowców.

  • Pieprzysz głupoty. Ile jest takich przypadków że ktoś na 70 jedzie 40?? Mało, bardzo mało. Za to na wiadukcie często 100 na liczniku jest. Poza tym nie oznacza to że ktoś może w jechać 130 w zabudowanym bo ktoś to wkurzył bo jadą za wolno , dziecko na pasach normalnie nie przejdzie bo debile z wiaduktu rozpedzeni do 100 do miasta wjeżdżają.

   1,5 godziny z Kolbuszowej to byś musiał jechać średnio 17 km na godzinę więc nie pieprz głupot, jadąc z godnie z przepisami w pół godziny jesteś.

 2. Jezdza szybko bo paliwo jest za tanie i tak benzyna 98 powinna kosztowac za litr 6,50,95 6,00, olej 5,50, gaz 5,00 wtedy by sie tak nie rozbijali po drogach

  • Ty chyba samochodu nie posiadasz pisZac takie głupoty, poza tym nasz „cudowny rząd „ już nie długo Ci to zapewni . Szkoda ze jesteś tak ograniczony ze nie widzisz tego ze wraz ze wzrostem ceny paliw , wszystko idzie do góry ..

 3. Rozumiem że skoro mieszkamy we wsi to należy się przesiąść na furmankę. Samochód to dla miastowych jest. Bo chyba nikt nie zaprzeczy że ND już dawno straciła walory miejskie. Co widać , słychać i czuć….

 4. Panowie Policjanci ścigajcie tych potencjalnych mordercow i surowo traktujcie szczegolnie na ul. Kosciuszki i Kwiatkowskiego.

 5. file:///C:/Users/ja/AppData/Local/Temp/Plakat_2021_NOWA_DEBA_OdjazdyRel_Wazny_20210314-20210612_PL_202103081426.pdf

  Nowy atrakcyjny rozkład jazdy PKP od 14 marca. Szkoda, że wójt ND nie pomyśli o seniorach i nie rozwiesi tego rozkładu na tablicy przy PKS. Dziękuję ci panie wójcie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here