Radni kupią faks Policji

4

Jak co roku, również i w tym nowodębski samorząd przeznaczy skromne środki finansowe na wsparcie nowodębskiego komisariatu.  Tym razem rajcowie przeznaczą kwotę 7 tysięcy złotych na zakup urządzenia wielofunkcyjnego. 

Pismem z dnia 9 listopada 2017 r. komendant Komisariatu Policji w Nowej Dębie zwrócił się z prośbą o udzielenie wsparcia finansowego dla Komisariatu Policji Nowa Dęba, które zostałoby przeznaczone na zakup drukarki wielofunkcyjnej z opcją kopiowania oraz przesyłania faksów. Zakup tego urządzenia ma na celu poprawienie jakości wykonywanej przez funkcjonariuszy Policji pracy, a tym samym ułatwienie realizacji bieżących zadań. -Jednym z zadań własnych gminy jest zaspokajanie zbiorowych potrzeb wspólnoty w sprawach porządku publicznego i bezpieczeństwa obywateli. Udzielenie wsparcia finansowego dla Komisariatu Policji w Nowej Dębie, które pozwoli poprawić warunki pracy Policjantów, z pewnością będzie miało wpływ na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców gminy Nowa Dęba – czytamy w uzasadnieniu uchwały o przekazaniu środków finansowych na rzecz nowodębskiej policji.

 

4 KOMENTARZE

    • panie co pan! to nie jest zwykły faks. to jest drukarka, zapewne jeszcze skaner i faks! Kto wie, może nawet drukarka drukuje dwustronnie. Czaisz? Dwustronnie. Na wypasie!

  1. Ty kurde a ja myślałem, że ta z biedronki hp za 99 zł 2 lata temu skaner fax i drukarka jest spoko a tutaj widzę nowsza technologia :) jak chcecie odsprzedam za połowę ceny powiedzmy 3500

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here