ŚWIADKOWIE TRAGICZNEGO WYPADKU W CHMIELOWIE PILNIE POSZUKIWANI!

1
KPP Tarnobrzeg

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Nowej Dębie prowadzą śledztwo w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło na drodze krajowej nr 9, w Chmielowie w powiecie tarnobrzeskim. W wyniku zderzenia się pojazdu ciężarowego marki Man oraz seata arosy, śmierć poniosła 40-letnia kobieta. Śledczy apelują do wszystkich świadków wypadku o pilny kontakt!

Do tragicznego zdarzenia doszło 13 października br. przed godz. 9, na drodze krajowej nr 9, w Chmielowie w gm. Nowa Dęba. W wyniku zderzenia się pojazdu ciężarowego i seata arosy, śmierć poniosła 40-letnia kobieta kierująca samochodem osobowym.

Policjanci apelują do wszystkich świadków wypadku o pilny kontakt z Komisariatem Policji w Nowej Dębie przy ul. Słowackiego 2 lub dzwoniąc na tel. 47 825 30 30 lub 47 825 30 44.

O kontakt proszeni są kierowcy, którzy poruszali się w tym czasie drogą Jadachy – Nagnajów, a w swoich pojazdach mają zainstalowane urządzenia służące do nagrywania obrazu (celem udostępnienia nagrań z dnia 13 października br. z godz. 8.30- 9.00).

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here