„TRZEŹWOŚĆ” – PODSUMOWANIE DZIAŁAŃ NA PODKARPACKICH DROGACH

7
Fot. Policja

Przez dwa dni, podkarpaccy policjanci prowadzili działania ukierunkowane na eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierowców. Podczas akcji „Trzeźwość”, na drogach naszego województwa, funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości u ponad 18 tys. kierujących. Udaremnili dalszą jazdę 53 kierowcom, którzy wcześniej pili alkohol.

Podczas minionego weekendu, policjanci dbali o to, aby na drogach naszego regionu było bezpiecznie. Przez dwa dni, w ramach działań „Trzeźwość”, funkcjonariusze reagowali na każde zachowanie niezgodne z prawem. Sprawdzali trzeźwość kierowców podczas rutynowych kontroli, ale również w wyznaczonych punktach kontrolnych. Policjanci, wyposażeni w przenośne urządzenia do badania stanu trzeźwości, skontrolowali ponad 18 tys. kierowców. Podczas prowadzonych działań, policjanci ujawnili 53 kierujących, którzy wcześniej pili alkohol. 26 kierujących odpowie za przestępstwo kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, pozostali odpowiedzą za wykroczenie.

/Policja

7 KOMENTARZE

  1. 2 sierpnia br. miało miejsce oficjalne przekazanie zmodernizowanej remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Osiedlu Poręby Dębskie po zakończonych pracach remontowych. Prace miały na celu poprawę infrastruktury obiektu, obejmowały remont świetlicy, korytarza, łazienek i kuchni. Całkowity koszt remontu wyniósł 63 tys. zł.Na początku ubiegłego miesiąca, zakończony został również remont remizy OSP w Rozalinie. Zakres prac obejmował m.in. odnowę wiatrołapu o powierzchni ok. 6 m2, pomieszczenia komunikacji o powierzchni ok. 13 m2 oraz szatni OSP o powierzchni ok. 25 m2. Ponadto wykonano demontaż istniejących drzwi i zamontowano nowe drzwi przeciwpożarowe o odporności EI30. Wykonano również meble na wymiar do aneksu socjalnego oraz dostarczono i zamontowano oprawy oświetlenia ewakuacyjnego. Koszt remontu w Rozalinie wyniósł ponad 80 tys. zł.

  2. A czemu Pan Redaktor jakiegoś artykułu nie napisał o remoncie remiz strażackich ? Od tego chyba jest portal żeby pisać o tym co sie dzieje w regionie a nie tylko być tubą propagandową Posła Warchoła

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here