UKRADŁ ROWER NIEPEŁNOSPRAWNEJ KOBIECIE. POMÓŻMY ZNALEŹĆ SPRAWCĘ!

7
Zdjęcie ilustracyjne. Rower ze zdjęcia nie jest tym który został skradziony starszej osobie. Opis skradzionego roweru w artykule poniżej.
W dniu 18 lipca 2022 roku w rejonie wiaty śmietnikowej w podwórku przy ul. Jana Pawła II 3 w Nowej Dębie nieustalony sprawca w godzinach 09:30 do 12:30 dokonał kradzieży roweru służącego do przemieszczania się osobie starszej, schorowanej. Był to  jedyny środek transportu dzięki któremu starsza ponad 80-cio letnia kobieta mogła poruszać się po terenie Nowej Dęby i prowadzić zwyczajny tryb życia. 
We wskazanym czasie po powrocie  z działki rekreacyjnej do miejsca zamieszkania pokrzywdzona pozostawiła swój rower w rejonie wiaty śmietnikowej w podwórku przy ul. Jana Pawła II 3 w Nowej Dębie i zabezpieczyła przed kradzieżą linką zabezpieczającą. Niestety zabezpieczenie zostało pokonane, a rower skradziony przez nieustalonego sprawcę.
Wygląd roweru:
– rama roweru w kolorze bordowym
– jedno koło z przodu i dwa z tyłu
– rower nie posiadał żadnych przerzutek
– rower posiadł błotniki nad kołami w kolorze czarnym
– z tyłu za siedzeniem posiadał zamontowany żółty wykonany z tworzywa sztucznego koszyk
– na kierownicy dzwonek, nie posiadał oświetlenia
– linka zabezpieczająca zwijana była w sprężynę otoczona tworzywem sztucznym koloru zielonego
W związku z powyższym Komendant Komisariatu Policji w Nowej Dębie zwraca się z prośbą do wszystkich mieszkańców Nowej Dęby mogących posiadać informacje o sprawcy kradzieży o zgłoszenie się do Komisariatu Policji w Nowej Dębie ul. Słowackiego 2 lub poinformowanie telefonicznie tel: 478253030 (w godzinach od 07:00 do 15:00) adres email policjanta prowadzącego postepowanie: marzena.sajbot@rz.policja.gov.pl  i ich przekazanie.
Powyższe informacje przyczynią się do ustalenia sprawcy,  a przede wszystkim zwrócenia jedynego środka transportu dzięki któremu pokrzywdzona mogła prowadzić normalny tryb życia.  Uprasza się również osoby prywatne, spółdzielnie mieszkaniowe, firmy, instytucje o dokonanie przeglądnięcia zapisów z kamer monitoringów które są umieszczone na terenie Nowej Dęby w godzinach w których doszło do kradzieży w celu ujawnienia wizerunku ewentualnego sprawcy i przekazanie w przypadku posiadania do Komisariatu Policji w Nowej Dębie.

7 KOMENTARZE

  1. Gdy sprawca zostanie ujęty to jego wizerunek powinien być pokazywany na każdym słupie, drzewie i tablicy ogłoszeń.

    • Anonim
      20 lipca 2022 at 19:26
      Ty to się odje. .baj od G. Poloczka. Może jest i upierdliwym lecz dzięki niemu kilka skradzionych rzeczy się odnalazło.Może to i policyjny kabel lecz i tacy są potrzebni.To chory człowiek więc gęby sobie nim nie wycieraj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here