UKRADŁ Z BUDOWY PRZEWODY ELEKTRYCZNE. SZYBKO TRAFIŁ W RĘCE POLICJANTÓW

24

Tylko kilku godzin potrzebowali policjanci z Nowej Dęby, aby ustalić i zatrzymać sprawcę kradzież przewodów elektrycznych. Złodziej działał pod osłoną nocy, wszedł na teren budowy wielorodzinnego bloku mieszkalnego i tam ukradł przewody. Sprawcą okazał się 32-letni mieszkaniec Nowej Dęby, notowany w przeszłości za przestępstwa. Swój łup ukrył w lesie. Teraz będzie odpowiadał przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.

W środę, policjanci z Nowej Dęby zostali powiadomieni o kradzieży przewodów elektrycznych z mieszkań nowo budowanego bloku przy ul. Krasickiego. Na miejsce udali się śledczy, którzy ustalili, że sprawca w nocy wyciął ze ścian przewody elektryczne, zabrał także uchwyty do mocowania przewodów oraz puszki elektryczne o łącznej wartości 2 900 złotych. Policjanci zabezpieczyli ślady na miejscu zdarzenia, wykonali dokumentację fotograficzną. W toku prowadzonych czynności wytypowali osobę, która mogła mieć związek z tym przestępstwem. Nie mylili się. Jeszcze tego samego dnia kryminalni, zapukali do mieszkania sprawcy.

32-letni mieszkaniec Nowej Dęby był już w przeszłości notowany za przestępstwa kryminalne. Podczas zatrzymania znajdował się pod wyraźnym działaniem alkoholu. 32-latek przyznał się do kradzieży, trafił do policyjnego aresztu. Poszkodowana firma podała wycenę poniesionych strat w okradzionych mieszkaniach tj. ponowny montaż i wykonanie instalacji elektrycznej, szacując je na kwotę nie mniejszą niż 7400 złotych.

Policjanci prowadząc dalsze czynności ujawnili miejsce, w którym mężczyzna ukrył swój łup. Były to leśne zarośla oddalone kilka kilometrów od miejsca budowy. Funkcjonariusze przesłuchali mężczyznę, przedstawiając mu zarzut popełnienia przestępstwa. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności

24 KOMENTARZE

 1. A za co ma się napić taki jeden czy drugi? Przecież musi sobie jakoś radzić. Jego los już nikogo nie interesuje w tym kraju. Jakby miał za co to by nie kradł tak ciężko wam to zrozumieć?
  Egoizm króluje nie tylko na tym portalu ale i w całej Polsce.

 2. Niech złodziej podprowadzi ci auto albo opędzluje mieszkanie…pewnie byś cienko piszczał.

  Ręce pracy dorywczej się biorą? To się siedzi o suchym pysku. Wolał okraść niż zapracować. Sam jest egoistą.

 3. Kto to widział, że tak zwijać kable? Połamany przewód…

  Wysłać jeszcze raz do podstawówki, do Pani na „Technikę”.

  Nie oczekuję od Info kosmosu, żeby gościu z artykułu przezwojował szlifierkę, czy coś takiego.

  Zwinąć ładnie kabel, nawet na łokciu, odłożyć pod krzaka i niepostrzeżenie się oddalić. Tylko tyle.

  Nie byłoby tu słowa o gościu. Komentowałbym o polityce, wybory w Rzeszowie, mecz Polska-Słowacja…

  NO ALE MOJA STARA LEPIEJ ZWIJA KABEL OD LAPTOPA, KIEDY PAKUJE TORBĘ DO SANATORIUM!

  • @Eliza ,,chyba”to pchła po jajach.
   Tak wysoko kształcony osobnik jesteś,cztery fakultety i piąty korytarz a nie wiesz co to dysgrafia?Już podpowiadam, dysgrafia, czyli problemy z pisaniem, jest jedną z najczęstszych przyczyn problemów dzieci w szkole, obok dysleksji i dysortografii.
   Idi elizo w pizdu ze swoimi mądrościami,pseudo yntelygentko!

 4. Anonim, musiałam cię widocznie ugryźć w jajo… Drugiego nie znalazłam. Ale i tak przeszedłeś samego siebie. Czwarta rano a ty dysortografujesz na klawiaturze… Wciskasz nam tu kit o dysorto…coś tam. Nawet jeśli to prawda , to to się da wyleczyć. I okazało się że jesteś nie tylko prostak, ale i leń. A fakultetów mam dwa. Nie cztery.

 5. Anonim, sam widzisz że to twoje pisanie w internecie nie dla ciebie. Sam sobie odpisujesz na posty pod rożnymi nick`ami… W nocy z przejęcia spać nie możesz, wymyślając jakieś wyimaginowane choroby…. Już lepiej pozostań jako kmiotek bo to ci pasuje, i idź rozrzucać ten gnój bo to jedyne co ci dobrze wychodzi…..

  • Mamy na infonowadeba specjalistów.Jeden to Stanisław Bober,specjalista od rozrzucania gnoju.Drugi specjalista to eliza która pisze że jest po dwóch fakultetach tylko uj wi od jakich.Czyżby również od gnoju?

 6. Złodziej pewnie chciał puścić prąd do kilku latarni przy chodniku koło basenu i kortów tenisowych, bo qurfa od kilku dni jest totalna ciemnica i nikt z odpowiedzialnych za oświetlenie nie robi NIC. Zróbcie coś z tym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here