Uwaga! Awaria wodociągu!

37
Uwaga!!!  Jak informują przedstawiciele Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Nowej Dębie, w okolicy Kościuszki 12, wzdłuż ul. Konopnickiej w Nowej Dębie, doszło do awarii wodociągu. Zamknięta została tzw. druga nitka, od. ul Konopnickiej, i odbiorcy zasilani tą magistralą nie mają wody. Natomiast odbiorcy z centrum mają wodę, ale ma ona małe ciśnienie i jest mętna. Zwiększona mętność wynika ze zmiany kierunku przepływu wody. Jak informuje prezes PGKiM, woda ta nadaje się do spożycia. Ze względu na duży stopień skomplikowania awarii, jej usuwanie może potrwać do późnych godzin w dniu dzisiejszym.

37 KOMENTARZE

 1. Nic dziwnego skoro całość zrobiona z kartonu i nieudolnie zabezpieczenona. Jak się domyślam winnego znowu nie będzie. Zero godności i rozumu człowieka. Jeden z drugim amatorem podajcie się do dymisji.

  • Mam dwóch ojców i są to bardzo mili panowie. Szok ile w tobie zawiści, sekretarko. Rodzice cię nie kochają lub nie poświęcają wystarczającej ilości czasu?

 2. Znowu nieudolność w wykonaniu „prezesa”? Która to już niekompetencja, bo pogubiłem się w rachunkach? Miejże godność i podaj się do dymisji.

 3. Czy Nasi Fachowcy Z Nowej Rady już są na Miejscu ktoś Wie …..Fotek nie ma może Inicjatywa Będzie Nowa ……min. Warchoł może Przybędzie …..

 4. Dęba bez awarii po pierwszym pierdnięciu śniegu, to jak święta bez Kevin`a w Polsacie….. Za czasów, kiedy to było miasto NOWA DĘBA, tych awarii jakby było mniej… Może to ludzie którzy tego pilnowali byli bardziej ogarnięci, a może to Opatrzność bardziej czuwała….

 5. Proszę napisać który radny z nowej rady przyczynił się do szybkiego i skutecznego usunięcia awarii. To bardzo ważne. Szczególnie przed Mikołajem

 6. Dzięki spostrzegawczości Pani sprzedawczyni z Dobrego Trunku – która zgłosiła awarię – akcja naprawcza zaczęła się wcześnie z rana.

  • Popelnila blad, gdyby poczekala do godz 12 to po poludniu mieszkancy z pragnienia zamiast wody zwyklej wykupili by ognista

 7. Znowu ściema. wystarczyło zakręcić dwie zasuwy. Tylko trzeba wiedzieć gdzie one są. Robol robi to co prezes jego zastępca i kierownik KAŻ<A. Nawet nie potrafią odczyteć mapy. Tak się robi jak każą- stąd problemy.

 8. do nauki panowie do map a nie kasy i premii po co 3 nadzorujacych nad 3 fizycznymi wystarczy 1 dobrze wyuczony kierownik a nie co awaria to to samo 2 lub 3 stoi tak jak za komuny reszta kopie

 9. Tylu fachowców z branży, celne porady. Szkoda, że piszecie pod pseudonimami może by skorzystali z cennych uwag. A może tak podpiszecie się imieniem i nazwiskiem ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here