WYPADEK DROGOWY W CYGANACH. CIĄGNIK ZDERZYŁ SIĘ Z BUSEM

0

Policjanci pracują na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj w miejscowości Cygany w gminie Nowa Dęba. Z wstępnych ustaleń wynika, że 60-letni mężczyzna kierujący ciągnikiem rolniczym, wyjeżdżając z drogi gruntowej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z busem. Kierowca ciągnika trafił do szpitala. Policjanci apelują do kierowców o ostrożną i bezpieczną jazdę.

Dzisiaj przed godz. 10 dyżurny jednostki policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem ciągnika rolniczego i busa. Do zdarzenia doszło na drodze w Cyganach w gminie Nowa Dęba.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 60-letni mężczyzna kierujący ciągnikiem rolniczym, wyjeżdżając z drogi gruntowej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z busem marki Citroen, kierowanym przez 34-latka. W wyniku wypadku ranny został kierowca ciągnika. Zespół pogotowia ratunkowego przetransportował mężczyznę do szpitala. Policjanci ustalili, że obaj uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego na miejscu zdarzenia zabezpieczają ślady, wykonują dokumentację fotograficzną oraz ustalają dokładne okoliczności i przebieg tego zdarzenia.

Policjanci apelują do kierowców o ostrożną i bezpieczną jazdę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here