WYPADEK DROGOWY W STALACH

1

55-letni kierowca skutera z obrażeniami trafił do szpitala pod opiekę lekarzy. Skutkiem zdarzenia był niebezpieczny manewr wyprzedzania kilku pojazdów, podczas którego motorowerzysta wywrócił się na jezdnię. Do wypadku doszło w Stalach, na drodze wojewódzkiej nr 871 relacji Stalowa – Wola – Tarnobrzeg. Na tym odcinku droga wojewódzka była zablokowana w obu kierunkach. Policjanci apelują o ostrożną jazdę.

Wczoraj po godz. 6, dyżurny jednostki otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem skutera. Doszło do niego w miejscowości Stale w gminie Grębów, na drodze wojewódzkiej nr 871 relacji Stalowa Wola – Tarnobrzeg.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 55-letni mężczyzna, kierujący skuterem, podczas wyprzedzania kilku pojazdów jadących w kierunku Grębowa, będąc na przeciwległym pasie drogi, zauważył nadjeżdżający z przeciwka pojazd, wówczas próbował wrócić na swój pas wjeżdżając pomiędzy pojazdy. Podczas tego manewru skuter uderzył w jadący fiat stilo i wywrócił się na jezdnię. Ranny cyklista trafił do szpitala, gdzie udzielana jest mu pomoc.

Na miejscu zdarzenia policjanci wykonują czynności procesowe, zabezpieczają ślady, wykonują oględziny obu pojazdów, dokumentację fotograficzną oraz zbierają informację od świadków zdarzenia.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here