Z SEJFU PRACODAWCY WYKRADAŁA PIENIĄDZE

30

Kara do 10 lat pozbawienia wolności grozi 35-letniej kobiecie, pracującej jako kelnerka w jednej z restauracji znajdującej się na terenie Nowej Dęby. Kobieta podejrzana jest o kradzież pieniędzy swojego pracodawcy. Z sejfu zabrała ponad 3 tys. zł. Policjanci zatrzymali kobietę i odzyskali skradzione pieniądze. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie jej zarzutów, będzie odpowiadać za włamanie.

Wczoraj przed południem, policjanci z Komisariatu Policji w Nowej Dębie zostali powiadomieni o kradzieży pieniędzy z zamkniętego sejfu. Do zdarzenia miało dojść w pomieszczeniu jednej z restauracji, na terenie gminy. Łupem złodzieja padło 1400 złotych.

Funkcjonariusze niezwłocznie zajęli się wyjaśnianiem sprawy. Na miejscu ustalono, że o kradzież podejrzewana jest jedna z pracownic, którą kamery monitoringu nagrały w pomieszczeniu, gdzie znajdował się sejf. Była nią 35-letnia mieszkanka gminy Nowa Dęba. Policjanci zatrzymali kobietę. Podjęte przez nich czynności doprowadziły do ujawnienia w jej rzeczach osobistych klucza do kasy, którym nie miała prawa dysponować.

Okazało się, że kobieta próbowała zmylić trop i zacierała ślady, kierując znajdujące się w pomieszczeniu kamery w inne miejsce. Następnie otwierała sejf i zabierała pieniądze. W taki sposób, z sejfu pracodawcy zabrała wcześniej jeszcze 1700 złotych.

Policjanci odwiedzili posesję kobiety. W domu znaleźli pieniądze w kwocie 2700 zł. Jak ustalili, pozostała kwotę 35-latka wydała na zakupy.

Funkcjonariusze przesłuchali kobietę, przedstawiając jej zarzuty popełnienia przestępstwa. 35- latka przyznała się do dwukrotnego włamania do sejfu i kradzieży ponad 3 tys. złotych.

Za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem. Za popełnione przestępstwo grozi jej kara do 10 lat pozbawienia wolności.

30 KOMENTARZE

 1. Ja bym sprawdził, czy była legalnie zatrudniona i czy dostawała regularnie pensję, bo jak wiemy w tym mieście różnie to bywa.

  • Ty lepiej sprawdź jak taki prywatny przedsiębiorca jest oblozony daninami za utrzymanie pracownika takiego jak Ty a później stawiaj diagnozę co można zrobić

  • @Sok
   A przedsiębiorstwa to może nie płacą składek, tylko ci biedni prywatni „biznesmeni”? A podsumowując. Jak kogoś nie stać na pracowników, to zamiast oszukiwać ich kosztem może po prostu zwinąć interes, nikt nikogo nie zmusza do prowadzenia działalności gospodarczej.

  • @siewie
   w taki sposób może odpowiedzieć osoba, która nigdy nie otworzyła swojego biznesu i tak naprawdę nie wie z czym to sie je i czym jest ryzyko biznesowe, gdzie odpowiada się całym swoim majątkiem.. Wszędzie sami ignoranci a gdyby każdy tak rezygnował z prowadzenia działalności to ciekawa jestem gdzie Ci wszyscy pracownicy by pracowali, przypominam, że to właśnie Polscy przedsiębiorcy wytwarzają ponad 1/3 PKB, są najważniejszym pracodawcą w kraju i inwestują więcej niż międzynarodowe korporacje.

  • @na-swoim
   Jacy biedni ci przedsiębiorcy,normalnie serce się kraje. Ile to oni muszą płacić,pracownikowi przecież trzeba zapłacić minimalną krajową, toż oni z torbami pójdą. A tak chcieli by uczciwie płacić i dobrze traktować pracowników, ale oni po prostu nie mogą, nie opłaca się.
   Za granicą opłaca się zatrudniać Polaków i ich doceniać, a w Polsce tak się nie da. Przedsiębiorcy by nam pobankrutowali.

 2. Wojenka ma jakiś uraz do przedsiębiorców , a może pora ruszyć swoje cztery litery i coś samemu zrobić , a nie wciąż narzekać jacy to Ci przedsiębiorcy są źli …

  • @PObłażliwy,jak tylko tyle masz do powiedzenia to lepiej nic nie pisz. Twoja wypowiedź nic nie wnosi poza swądem Twojej hejterskiej frustracji.

  • @Gosc,chcesz mieć szczupły tyłek? Najlepiej dużo żałuj – podobno żal dupę ściska. Nakręcasz się aż mi w tyłku strzyka.W gębie jesteś mocny, spoko betonku ,zobaczymy co teraz wypocisz.

  • Szanowny internauto „Gosc”zwracam się do pana/pani z uprzejmą prośbą.Proszę mnie cmoknąć w pompkę.

  • @Mieszkaniec,Tobie i Tobie podobnym dedykuję:
   Rzekł matoł do matoła:
   chylę przed tobą czoła.
   Bo widzisz matole,
   Ja z innymi wolę

  • Na pieszczoty to sobie trzeba zasłużyć lecz najpierw należy zadbać nieco o higienę. Ty jak widzę, chyba masz na to wielką ochotę więc droga wolna,słoik w dupę i niech pęknie.

  • Żebyś chociaż coś sobą świrze prezentował to myślę że warto by było poprowadzić z tobą jakąkolwiek konwersację.Dla ciebie to kaftan i Jarosław lub Morawica internauto @Mieszkaniec.
   Może komentującym przypadło do gustu twoje prostactwo,mnie nie więc dalsza dyskusja jest daremna.

 3. Do Wojenka, ponawiam propozycje przed wyjazdem do Jaroslawia o namietny pocalunek w oba moje posladki, pospiesz sie bo o 9 mam autobus

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here