SPROSTOWANIE: DOTYCZY ARTYKUŁU O SYTUACJI SZKOŁY W ALFREDÓWCE

17

 S P R O S T O W A N I E

W dniu 29 sierpnia 2023 roku na portalu InfoNowaDeba.pl opublikowano artykuł pt. „Ciąg dalszy zamieszania wokół szkoły w Alfredówce. Co będzie 1 września?„. W artykule tym znalazło się sformułowanie:

Grupa rodziców i nauczycieli z miejscowości Alfredówka postanowiła zaskarżyć uchwałę do sądu administracyjnego.

Sprostowania wymaga podana w zacytowanym fragmencie informacja jakoby skargę do sądu administracyjnego złożyli również nauczyciele co nie jest zgodne ze stanem faktycznym. Nauczyciele skargi nie składali. Za pomyłkę przepraszamy !

Zespół InfoNowaDeba.pl

17 KOMENTARZE

 1. To jest kpina. W poprzednim wpisie była mowa o „zamieszaniu” wokół szkoły. Tu już bardziej dyplomatycznie „o sytuacji”.
  Definicja zamieszania: zamęt, rozgardiasz; sytuacja, w której panuje chaos.
  Proszę o kolejne sprostowanie kto do tego „zamieszania” doprowadził.

 2. A weź z tą szkołą. Juz Nikt prawie nie chce o tym czytać. Nie macie czegos lepszego w tej Alfie do roboty. Ile tam uczniów 15-20 -30 ?? Proszę was nie ośmieszajcie już sie

  • Szkoła Ci przeszkadza ? A może po prostu szlochasz ze swoimi kolegami z gminy ze ktoś wam nosa utarł ? Ile dzieci jest to jest, nie po to szkołę budowali w Alfredówce żeby teraz grupa ,,biznesmenów,, próbowała zrobić na niej interes Wara wam od szkoły w Alfredówce i basta !

  • Nie po to starą szkołę na Porębach sprzedali, żeby ktoś tam Lidla budował. A nie poczekaj tam rzeczywiście stoi Lidl. Pogonić odpowiedzialnych za taki stan rzeczy!

  • Alfred z Alfredówki – widać kiepska ta szkoła skoro „SLOCHASZ’… lepiej spożytkować przez „biznesmenów” niż ładować gruby hajs w nic…

  • Mogę rozwinąć . Anonimowi ,,bohaterzy,, tacy jak ty którzy mają dużo do powiedzenia anonimowo . Jesteś taki kozak to przyjedź do szkoły w Alfredówce stań przed dziećmi i powiedz im prosto w oczy ze jutro do szkoły nie przyjdą bo ja zamkniesz. A idąc tokiem twojego ,, myślenia,, jako mieszkaniec gminy jestem za zamknięcie nierentownego basenu w dębie po co go utrzymywać dla kilku ratowników? Chcecie pływać to do Tarnobrzegu lub Kolbuszowej

  • Anonim nie każdy jest taki poliglota jak ty trzy języki szkoda tylko że jeden w gębie i dwa w butach Nie każdy też ukończył Uniwersytet przyzakładowy w Nowej Dębie jak ty żeby tak pięknie posługiwać się naszym językiem ojczystym. Kończąc tą ironie skierowaną wobec twej marnej osoby powtórzę się jeszcze raz nie bądź taki kozak za klawiatury telefonu PS co do mojej pisowni to gimnazjum i szkołę średnią kończyłem w dębie więc wyraźnie widać co te szkoły są warte Więc lepiej niech dzieci uczęszczają do szkoły w Alfredówce.

  • A ja mówię: jestem za tym by szkołę utrzymać. Są chętni. Są dzieci. Są nauczyciele. Są i źli radni.

 3. alfed co tak wyjesz przecież szkoła jest i bedzie prowadzona przez stowarzyszenie i dzieci pojdą to po co ten cyrk że nie pojdą . tu pewnie chodzi że dudki juz nie te czy sie myle ?????

  • Dudki jak to określiłeś raczej się zgadzają gmina co chwilę się chwali tu dostali milion tam cztery to chyba jak zainwestują kilkanaście tysięcy w edukację dzieci to i tak im zostanie no chyba że znowu postawią kilka słupków za 30tys lub ,,kibel,, za pół miliona ale to już inna bajka tak że anonim nie szczekaj tylko może idź dzisiaj do kina podniesiesz frekwencję bo jak ostatnio byłem to było 6osob może dla tego że trzeba było czytać A jak gminę stać na utrzymanie kina dla 6 osób to i stać ją będzie na utrzymanie szkoły z 30 dziecmi

 4. Proponuję zastawić szkołę w Alfredowce bo jest idealna. Wielu nauczycieli na kilka dzieci. Co tam milion w tą czy w tamtą. Ale ja tez proponuję żeby w Nowej Dębie wybudować dodatkowe szkoły za miliony zł. aby dzieci też miały indywidualne nauczanie. Co tam zdrowy rozsądek. Brać kredyty i robić coś co nie ma sensu ale ma serce. JPR te dzieci tam chyba są mądrzejsze od tych władz z Alfredowki.

  • JPR ? Jefferson Public Radio to regionalna publiczna sieć radiowa obsługująca ponad milion potencjalnych słuchaczy w południowym Oregonie i regionie Shasta Cascade w północnej Kalifornii. Co ma Kalifornijskie radio wspólnego z władzą w Alfredówce ?

 5. Anonim mistrz patelni złota kielnia. Jedyny Polak który tynkowal piramidy w Egipcie. Gdy był w Szwecji fiordy jadły mu z ręki to on przepłynął kulę ziemską i wrócił . On potrafi wymienić olej w samochodzie przez rurę wydechową Dlaczego Anonim nie grał w Titaniku ? Bo by wszystkich uratował

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here