DZIEŃ FLAGI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ – Nowa Dęba 2.05.2022 xvideo

16

Dzień Flagi został ustanowiony przez Sejm w 2004 roku. Celem święta jest promowanie szacunku do flagi oraz propagowanie wiedzy o polskiej tożsamości oraz symbolach narodowych. W tym dniu Polacy z dumą wywieszają flagi w domach i instytucjach państwowych. Tradycyjnie w Nowej Dębie w tym dniu odbywa się uroczystość na Placu mjr Jana Gryczmana. Także w tym roku na mieszkańców czekały biało-czerwone flagi. Zapraszamy do obejrzenia.

16 KOMENTARZE

  • Mieszkańcy Nowej Dęby pokazali swój patriotyzm wywieszając biało czerwone flagi w oknach swoich mieszkań.Na palcach jednej pary rąk można policzyć zwisające z okien polskie flagi.We wszystkich blokach w Nowej Dębie !!

  • Jeszcze nie wiesz kto rządzi we wsi ?

  • … wywieszając żółto-niebieską flagę, na siedzibie najwyższego organu władzy ustawodawczej w Polsce, w miejsce przynależne Białoczerwonej. Mieszkańcy Nowej Dęby, nie posiadając żółto-niebieskich flag a nie chcąc urazić uczuć uchodźców, nie wywiesili żadnych, czym pokazali wyrobienie polityczne.

 1. Za darmo flagi dawali to szybko naród rozebrał, ale już wywiesić na balkonie czy oknie to nie. Takie święto flagi.

  • Ale sie bedzie dzialo 9 Maja, Ukraincy pierdykna w most Krymski ,Putin oglosi zayciestwo Ukrainy wsiadzie do ila 80 wystartuje i nacisnie wszystkie guziki w czarnej skrzynce

 2. Pamiętajcie. Macie kochać Madzię i uwielbiać, i nie myśleć o niej brzydko. To polecenie służbowe.

  • Pewnie chciała zrobić „kuchenne rewolucje” w zalewajce, tyle ze nie zdążyła bo kuchnie rozebrali…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here