Imprezowy weekend: Piknik Rodzinny na Porębach i Myśliwski na Plantach

13

Najbliższy weekend zapowiada się naprawdę ciekawie. W sobotę i niedzielę na nowodębian czekają dwa pikniki: Rodzinny na Porębach i Myśliwski na plantach. 

Zacznijmy od soboty. To właśnie tam w najbliższą sobotę od godziny 16:00 do 24:00 Stowarzyszenie na Rzecz Osiedla Poręby Dębskie na placu przy remizie OSP organizuje charytatywny piknik rodzinny. Tym razem nowodębianie będą pomagać naszemu przytulisku dla zwierząt, stąd też apel do wszystkich którzy wybierają się na imprezę aby w ramach symbolicznego „biletu wstępu” przynieśli ze sobą puszkę mokrej karmy dla piesków.  W zamian będzie można wziąć udział we wspaniałej zabawie adresowanej zarówno do dzieci jak i dorosłych. Od 19:00 planuje się dyskotekę pod gwiazdami.

Z kolei na niedzielę miejscowe Koło Łowieckie przygotowuje dla młodszych i starszych mieszkańców miasta bliskie spotkanie z przyrodą. Na placu przed domem kultury będziemy wspólnie świętować 70-lecie Koła Łowieckiego nr 197 „Ryś”. Początek imprezy zaplanowano na godzinę 15:30, a z jej szczegółowym programem możemy zapoznać się na załączonym niżej plakacie.

13 KOMENTARZE

  1. Gdzie można uzyskać informację w sprawie ostatniej imprezy – zbiórki charytatywnej na Antosie, która miała miejsce na Porębach Dębskich ? Organizatorzy obiecywali sporządzić bilans podsumowanie , czekamy !
    Z poważaniem darczyńcy

    • Nie z gruszki nie z pietruszki. Ten komunikat organizatorów to wstyd umieszczać, Józek Franek a może Mietek go umieszcza podpisując się organizatorzy, sam mogę się pod tym podpisać umieszczając cokolwiek – wstyd! Umieszczając to coś, dajecie organizatorzy wizytówkę oraz informacje nam mieszkańcom że wasze inicjatywy mimo waszych starań i szczytnych celów będą zlewane przez nasz mieszkańców jak wasz komunikat o zebranej kwocie.

    • Idz powoli a dojdziesz, z Porab na Gryczmana masz ponad 24 godz.wiedz sie nie spiesz, pospiech jest wskazany przy lapaniu pchel

  2. Dlaczego pieniądze uzbierane na pikniku przelane zostały po kilku tygodniach od pikniku??? Dlaczego cała kwota nie została wpłacona od razu po pikniku….

  3. Na porebach nie bylem to niewiem jak bylo, natomiast w Niedziele na placu Gryczmana widzialem mnostwo Ludzikow ubranych na zielono i paru posepnych Panow oznakowanych na plecach napisami

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here