Jesioł na ulicach trzech państw w przededniu pandemi (TELEDYSK) xvideo

15
Rom temu 26 kwietnia, miała miejsce premiera teledysku pt. „Vossi Bop” autorstwa angielskiego rapera Stormzy. W pierwszą rocznicę premiery Jesioł postanowił opublikować swoją wersję popularnego singla wraz z alternatywnym wideoklipem, w którym znajdziemy sporo smaczków i odniesień do oryginału.Ujęcia do remixu Jesioła o nazwie „Kozi Bob” zrealizowane zostały w Londynie, Chicago, Mielnie i Rzeszowie, dosłownie dni i godziny przed wybuchem globalnej pandemii oraz blokadami granic. Największy zlot morsów na świecie, London Eye czy budynek Donalda Trumpa, to jedne z kadrów jakie ujrzycie w teledysku załączonym poniżej:

15 KOMENTARZE

  1. Jak długo będzie promowany ( czytaj – wkurzał nas) ten tutaj, który tyle lat próbuje odbić się od dna i bez skutku. Jakiś zapewne znajomy admina ( albo obiekt adminowej fascynacji) próbujący się darmo reklamować, który pomimo tylu negatywnych postów, dalej na siłę jest kolportowany. I tak na koniec – dlaczego jakoś ten”artysta” kojarzy mi się ze słowem -josioł ?

  2. Tekst niezrozumiały. Lepszy o wiele był ten Szpunder czy ktoś tam, tam przynajmniej słowa wyraźne, kolejna rzecz: Londyn centrum i zero ludzi dookoła? Hmm… dziwne. Na pewno to było kręcone w „przededniu” czy raczej już podczas?

    • To było nagrywane o wschodzie słońca ;) dlatego taki mały ruch. Wiesz taki mały myk jak w starych polskich filmach nagrywanych w pełnym słońcu a scena dzieję się w nocy…:)

  3. Co on ma z tym nosem ze Tak pociera ? Zainwestowal by chlopak w chusteczki Albo trzepna Gila o kraweznik ,no I te kocie ruchy I chwyt ponizej pasa mistrzostwo brawo brawisimo NIE pozdrawiam ….

  4. Kredę wciąga, albo takie smogi w Lądku-Zdroju są Panie. Chociaż o świcie to nie wiele smogu a zatrzymać ruch w takim Lądku dla takiego rapiera toż to koszty są

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here