„Każdy z nas może być Aniołem…”

3

Dnia 19 grudnia 2019r. odbył się uroczysty koncert finałowy podsumowujący udział Niepublicznego Przedszkola „KRASNAL” w projekcie „Aniołkowe Granie.” Głównym celem tego przedsięwzięcia jest rozpowszechnianie wśród społeczeństwa idei rodzicielstwa zastępczego. Przez działania edukacyjne, zajęcia, spotkania – dzieci są uwrażliwiane na losy rówieśników, którzy z różnych życiowych powodów znaleźli się w placówkach o charakterze pieczy zastępczej. W ramach tej akcji pod hasłem „I ty możesz być Aniołem!”, na terenie naszego przedszkola została zorganizowana zbiórka najpotrzebniejszych rzeczy: żywność, środki czystości, środki chemiczne, ubrania, artykuły szkolne i zabawki oraz fundusze na zakup sprzętu AGD. Dzieci, które na co dzień otoczone są rodzicielską troską i miłością, chętnie obdarowały wychowanków z Centrum Opieki nad dzieckiem w Skopaniu. Finałem projektu był jasełkowy występ naszych „Krasnali” na scenie w Samorządowym Ośrodku Kultury w Nowej Dębie. Pięknymi tańcami, śpiewem oraz graniem kolęd na instrumentach, dzieci wniosły niesamowitą atmosferę świąteczną i wzruszyły do łez. Na zakończenie uroczystego występu na scenę zaproszono przedstawicieli Centrum Opieki nad dzieckiem w Skopaniu, gdzie wspólnie z naszymi dziećmi zaśpiewali finałową piosenkę pt. „Aniołkowe Granie”, podczas której wręczono przygotowane wcześniej upominki.

„… I na co dzień i od święta z aniołami za pan brat.

Upominki pełne szczęścia idą w świat.

Niech się łączą dobre serca przez kolejnych wiele lat.

Upominki pełne szczęścia idą w świat, cały świąt!”

Święta to magiczny czas…”, a tego dnia każdy, kto wsparł naszą akcję i wziął udział w koncercie został „Aniołem” Dziękujemy

3 KOMENTARZE

  1. Mam pytanie, domy jednorodzinne np 2razy w miesiącu maja odbierane śmieci i 4 osobowa rodzina zapłaci prawie 100zl,a na mieście wynoszenie śmieci jest niekontrolowane, więc uważam to za niesprawiedliwe. CZYLI do kosza zmieści się ok 6 worków śmieci czyli te 100zl jest za 12 worków a na mieście można wynieść 50 to nie jest ok???

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here